WeTu Analytics

Celebrity Constellation

Riedel® Wine Crystal Workshop

Ekspertowi sommelierzy dają gościom możliwość poznania, w jaki sposób wina prezentują się w subtelnie odmienny sposób zgodnie ze szklanymi naczyniami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mixology 101

Goście zapoznają się z nowym trendem barmańskiego „inspirowanego kucharzem” w tych zabawnych klasach Mixology 101, gdzie nauczą się sztuki mieszania smaków, aby opanować idealne Mojito lub Martini.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Star Chefs Cooking Competition

W tym ekscytującym konkursie szefowie kuchni statku sprawdzili swoje umiejętności kulinarne z pomocą gości, którzy rywalizują o cenione nagrody najlepszego szefa kuchni na cały dzień.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Food and Wine Pairing

Ten rewelacyjny warsztat jest koniecznością dla wszystkich smakoszy. Tutaj goście mogą dowiedzieć się o podstawach chemii żywności i wina oraz o sposobie interakcji żywności i wina podczas próbkowania kontrastujących parów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hands-On Art Classes and Lectures

Goście mogą wpaść do studia artystycznego, aby spotkać się z artystami lub wziąć udział w interaktywnych zajęciach i pokazach wszystkiego, od produkcji biżuterii po szkicowanie, malowanie i wiele innych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Yoga Classes

Goście mogą rozszerzyć swoje granice poprzez oświecające zajęcia jogi, odpowiednie dla wszystkich poziomów. Zajęcia koncentrują się na technikach postawy, ruchu i oddychania, aby złagodzić stres i wzmocnić mięśnie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Lawn Games at the Lawn Club

Goście mogą wziąć udział w przyjacielskiej grze w krokieta lub bocce lub spróbować swoich sił w grze w golfa i innych gier na trawniku na świeżo wyciętej trawie w klubie Lawn na najwyższym pokładzie statku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Casino

Goście mogą spróbować szczęścia w wyrafinowanym stylu Vegas w tętniącym życiem kasynie, wypełnionym automatami i stołami z takimi grami jak Blackjack, Kości, Ruletka i Poker.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Hot Glass Class

Pierwszego dnia rejsu goście mogą udać się do klubu Lawn, aby zobaczyć niesamowitą sztukę szkła z intymnymi demonstracjami na żywo. Goście mogą również zarezerwować zajęcia Hot Glass organizowane przez doświadczonych instruktorów, gdzie będą oni prowadzeni przez własne szkło, aby zabrać do domu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Celebrity Constellation

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania