WeTu Analytics

Celebrity Constellation

Tuscan Grille

W lokalu Tuscan Grille serwowane są słynne dania kuchni włoskiej, takie jak ręcznie robione makarony, rzemieślnicze salumi, ryby, wędliny rzeźnicze oraz steki w starzeniu USDA Prime. Kina win oferuje piwo, autentyczne włoskie koktajle i regionalne wina włoskie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Qsine Restaurant

Restauracja Qsine czynna jest wyłącznie w porze kolacji i serwuje dania kuchni globalnej z zachwycającymi zwrotami akcji, eksperymentując z różnymi smakami, fakturami i prezentacjami, aby zadowolić wszystkie zmysły.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Main Restaurant

Ta wyrafinowana restauracja jest idealna dla gości, którzy lubią wyśmienitą kuchnię. W ofercie znajduje się szeroka gama światowych dań klasycznych i współczesnych stworzonych przez szefa kuchni wyróżnionego gwiazdką przewodnika Michelin. Restauracja czynna jest w porze śniadania, lunchu i kolacji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Oceanview Café

Oceanview Café to kawiarnia w stylu targowym oferująca wybrane oferty inspirowane przez miejsca, w których statek odwiedza podczas rejsu. Restauracja czynna jest w porze śniadania, lunchu i kolacji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

AquaSpa Café

Kawiarnia AquaSpa Café to restauracja spa, w której podawane są świeże, zdrowe, inspirowane spa przysmakami, które odżywiają ciało i umysł. Restauracja czynna jest w porze śniadania i lunchu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Blu

Blu to kameralna, elegancka restauracja ze świeżymi i nowoczesnymi spojrzeniami, serwująca pomysłowe dania, które mogą być połączone z ekologicznymi i biodynamicznymi winami. Restauracja czynna jest w porze śniadania i kolacji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luminae

Obiekt Luminae jest zarezerwowany wyłącznie dla Gości klasy Suite. Menu obejmuje najnowocześniejsze, globalne dania, które nie są dostępne w żadnej innej restauracji na pokładzie. Restauracja czynna jest w porze śniadania, lunchu w dni morskie oraz kolacji. Codziennie serwowane jest świeże, nowe menu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mast Grill

Położony przy basenie, Mast Grill to idealne miejsce, aby zaspokoić apetyt pomiędzy pysznymi burgerami lub wykwintnymi przekąskami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Darwin’s Restaurant

Restauracja Darwin's oferuje swobodne, otwarte siedzenia. W porze śniadania, lunchu i kolacji Goście mogą delektować się świeżymi rybami złowionymi przez rybaków Galapagos, serwowanych z lokalnymi owocami i warzywami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Lawn Club Grill

Lokal Lawn Club Grill czynny jest w porze lunchu i kolacji. Goście, którzy chcą to zrobić, mogą doświadczyć dreszczyku grilla własnego mięsa i cieszyć się interakcją jeden na jednego z szefów kuchni restauracji, gdzie otrzymają lekcję odpowiednich technik grillowania i zostaną pokazani inne sztuczki handlu. Menu oferuje szeroki wybór dań z grilla, w tym wołowinę USDA wybór, drób, owoce morza i warzywa. Na miejscu znajduje się również wykwintny bar sałatkowy. Goście, którzy lubią pizzę, mogą wybrać własne dodatki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Murano Cruise Ship Dining

Menu w hotelu Murano inspirowane jest klasycznymi daniami kuchni francuskiej z nowoczesnymi akcentami. Restauracja czynna jest wyłącznie w porze kolacji. Goście mogą obserwować, jak niektóre oryginalne dania przygotowywane są przy stole.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Silk Harvest Cruise Ship Dining

Jasny neon tętniącego życiem Szanghaju i Tokio spotyka głębokie czerwienie i stonowane ochry starożytnych świątyń podczas Silk Harvest. Ulubione miejsca w Azji inspirują kulinarne, a kelnerzy z krajów azjatyckich będą zachwyceni spacerując po bogatym, autentycznym azjatyckim menu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sushi on Five

Sushi on Five zaspokoi apetyt kochanków sushi na lokalne, autentycznie przygotowane sushi i inne japońskie specjały z menu przygotowanego przez doświadczonego restauratora i kucharza sushi Yoshikazu Okada.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Porch Seafood Restaurant

Restauracja The Porch Seafood, inspirowana wiejskim urokiem nadmorskim w Hamptons, zachwycającymi słońcem trawnikami, zachwycającymi zachody słońca i wietrznymi widokami na ocean, zaprasza na lunch i kolację, w której serwowane są świeże owoce morza oraz surowy bar.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Celebrity Constellation

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania