WeTu Analytics

andBeyond Mnemba Island Lodge

Snorkelling (Included)

Nurkowanie z rurką jest idealne dla tych, którzy nie chcą akredytacji nurkowania, ale którzy chcą pewnie odkrywać płytsze rafy koralowe, położone na wyspie Mnemba, przy pomocy fajki. Za dodatkową opłatą dostępny jest kurs nurkowania z rurką z przewodnikiem, oferowany przez specjalistycznych mistrzów nurkowych na wyspie Mnemba. Obejmuje on procedury bezpieczeństwa, sprzęt, prądy i zalecane miejsca do nurkowania.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Scuba diving (Included)

Na wyspie Mnemba Island znajduje się w pełni zaopatrzony centrum nurkowe i pełne możliwości nurkowania. Jeśli masz doświadczenie, nasz instruktor nurkowania poprowadzi Cię na fantastycznych nurkowaniu wokół atolu Mnemba. Jeśli jesteś początkującym, nasz Instruktor czeka, aby przedstawić Wam zupełnie nowy świat tajemnic, cudów i piękna!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sea kayaking (Included)

Poznaj ciepłe fale Oceanu Indyjskiego w całkowitym spokoju w głębokim kajaku zbudowanym dla dwóch osób. Poproś jednego z instruktorów nurkowania Mnemba o szybką sesję samouczkową lub wyrusz ze swoim partnerem na spokojnych wodach chronionych przez okoliczne rafy wyspy. Wiołuj się wzdłuż plaży, aby podziwiać zmieniające się cechy linii brzegowej lub udać się na głębsze wody w nadziei na napotkanie kapsuły delfinów lub żółwi morskich.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Stand up paddle boarding (Included)

Ciesz się niezapomnianym doświadczeniem na spokojnych wodach Oceanu Indyjskiego na stoisku wiosła. Zapoznaj się z kilkoma wskazówkami od naszych ekspertów, zanim złapie wiosło w rękę i zamontuje deskę, aby wyruszyło w fale. To idealne miejsce na spokojne wody na wyspie Mnemba. Aktywność ta pozwala bez wysiłku schodzić przez fale, podziwiając wyjątkowe widoki na ocean i horyzont Mnemba. Oglądaj jak delfin igraszki w pobliżu, graj w fale i poprowadź się przez pełne wdzięku zakręty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Scuba Diving Courses (Additional cost)

Dodaj kolejny niezwykły element do wakacji na plaży, zyskując wgląd w rozległy podwodny świat, ucząc się nurkowania. Z wielką różnorodnością miejsc nurkowych w pobliżu wyspy i spokojnych wodach jest to idealna wyspa, aby nauczyć się nurkowania lub doskonalić swoje umiejętności i stać się mistrzem nurka. Istnieje ponad 14 zabytków nurkowych, niektóre zaledwie 10 minut do 60 minut rejsu łodzią od wyspy. Dla bardziej doświadczonych nurków niektóre miejsca nurkowe schodzą na głębokości ponad 150 m. W pełni certyfikowanym centrum nurków PADI dostępne są różne kursy, w tym kursy odświeżające i trzydniowy kurs Open Water dla początkujących. Dla osób posiadających certyfikację otwartej wody, klasy zaawansowane i specjalistyczne, dostępne są odpowiednie międzynarodowe certyfikaty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bubblemaker course (Additional cost)

Idealny dla młodszych dzieci, które chciałyby cieszyć się smakiem nurkowania, kurs ten jest podobny pod względem struktury do kursu Discover Scuba, ale jest ograniczony do głębokości basenu. Kurs jest oferowany dzieciom powyżej ósmego roku życia.

Obowiązują dodatkowe koszty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private beach activities (Additional cost)

Poddaj się przynęcie całkowitej izolacji i udawaj, że jesteś uwięziony na bezludnej wyspie, choć na tej, gdzie twój osobisty lokaj jest na zawsze pod ręką, aby zaspokoić każde twoje pragnienie! Podczas pobytu w tropikalnym słońcu w prywatnej sali na plaży lub podczas spacerów po wyspie można zobaczyć ulotne spojrzenie na swoich gości. Ale możesz także wybrać, aby w pełni wykorzystać swoją samotność dzięki prywatnej kolacji w zacisznej leśnej polanie lub cieszyć się lekką intymnością kolacji z zamku z piaskiem ustawionej na dźwięk fal delikatnie westchniętych na brzegu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wellness Treatments (Additional cost)

Odpoczynek i relaks
Kojący zabieg za pomocą Healing Earth Pinotage Relax Oil, aby przywrócić i odmłodzić ciało i umysł. Przynosząc ulgę zmęczonym, obolałym mięśniom, pozwalając ciału i duszy powrócić do idealnej równowagi.

30min | 60min
45min | 90min

Detoks
Healing Earth Pinotage Detox Oil stosowany z rytmicznych uderzeń i ciśnienia w celu stymulowania układu krążenia i zwiększenia eliminacji toksyn.

30min | 60min
45min | 90min

Terapeutyczny tkanek głębokich
Techniki uwalniania nerwowo-mięśniowego i mięśniowo-powięziowego są stosowane w celu łagodzenia bólu, poprawy dolegliwości postawy i napięcia mięśniowego. Dla ostatecznej ulgi w bolących mięśniach!

30min | 60min
45min | 90min

Podróż Zanzi-Spice
Healing Earth stworzyła potężne połączenie aromaterapii kawy, cynamonu, goździków i pomarańczy, które zabierze Cię do niezapomnianego wrażenia Zanzi- przypraw.
Zaczynając od energetyzującego i detoksykującego lakieru do ciała, który sprawi, że Twoja skóra będzie jedwabista i świeża. Następnie błogi masaż z naszym cynamonem, kawą i olejem pomarańczowym, które ujędrnią i pobudzą skórę. Wyjątkowe i pobłażliwe doświadczenie.

30min | 60min
45min | 90min

Uzdrawianie Ziemi po słońcu
Po długim dniu spędzonym na słońcu, kojąca maska na ciało Aloe Vera ostygnie Cię, a następnie odżywia Afrykański Balsam ziemniaczany, aby odżywiać i odbudowywać skórę, pomagając jej odzyskać.

30min | 60min
45min | 90min

Uzdrawianie Ziemi bezruchu masaż stóp
Odpocznij, odmładzaj i nawadniaj zmęczone stopy wyspiarskie dzięki temu kojący masaż stóp.

30 min
45 min

Uzdrawianie ciała Ziemi i leczenie nawilżające
Używanie pędzla do ciała w celu zwiększenia krążenia, jednocześnie stymulując i przygotowując skórę do głęboko nawilżającego i odżywczego balsamu do ciała Kalahari Melon.

30min | 60min
45min | 90min

Ka-Huna w stylu MNEMBA
Huna oznacza „świętą wiedzę” Zapraszam do doświadczenia świętego ducha Aloha, dzięki tej unikalnej techniki masażu płynącego i toczenia, która naśladuje rytm oceanu nad ciałem. Uziemienie i podniesienie.

Proszę porozmawiać z terapeutą, aby dowiedzieć się więcej. Zabieg ten należy również zarezerwować z wyprzedzeniem

60 min

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Yoga (Additional cost)

Skieruj swoją energię i zwiększ samoświadomość dzięki klasie jogi umieszczonej na tle czystego oceanu. Zajęcia są obfite i mogą być przystosowane do wszystkich poziomów doświadczeń i preferowanego stylu. Na wyspie znajduje się wykwalifikowany instruktor jogi, który jest w stanie wziąć udział w zajęciach prywatnych lub grupowych, które można zarezerwować z wyprzedzeniem lub po przyjeździe na wyspę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Deep sea fishing (Additional cost)

To bitwa testamentów, gdy goście sprawdzają swoją siłę przeciwko barakudzie, makreli, rybom królewskim i marlinowi podczas całodniowej przygody rybackiej głębinowej.

Obowiązują dodatkowe koszty

Pokaż więcej
Pokaż mniej

WILDchild programme

Program WildChild firmy AndBeyond, zaprojektowany specjalnie dla dzieci odwiedzających nasze domki i obozy safari w Afryce, jest pełen zabawnych, interaktywnych zajęć, które oferują możliwość poznania i odkrywania nowych doświadczeń i kultur. Głęboko zakorzeniona w miłości do afrykańskiego buszu, nie tylko tworzy serię niezapomnianych chwil dla całej rodziny, ale tworzy silne więzi między naszymi młodymi gośćmi, naszą planetą i jej ludźmi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

andBeyond Mnemba Island Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania