WeTu Analytics

MSC Orchestra

L'Ibiscus

Obiekt L'Ibiscus mieści się na pokładzie 6 i dysponuje miejscami do siedzenia dla 714 osób. Jest to główna jadalnia, otwarta w porze kolacji tylko ze stałymi formalnymi miejscami do siedzenia. Menu obejmuje dania kuchni amerykańskiej, dania kuchni włoskiej z śródziemnomorskimi przysmakami oraz szeroki wybór dań wegetariańskich.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Villa Borghese

Villa Borghese, jedna z dwóch głównych jadalni statku, znajduje się na pokładzie 5, może pomieścić 720 osób i jest otwarta w porze śniadania, lunchu i kolacji. Menu śniadaniowe obejmuje szeroki wybór typowych dań śniadaniowych na ciepło i na zimno, a lunch i kolacja to trzydaniowe posiłki, a także dania wegańskie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

4 Seasons

Obiekt 4 Seasons mieści się na rufie pokładu 13 i oferuje panoramiczne widoki na morze oraz miejsce dla 250 osób. Restauracja czynna jest wyłącznie w porze kolacji, a menu inspirowane kuchnią włoską obejmuje szeroki wybór makaronów, steków i owoców morza. Zaleca się rezerwację.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Shanghai

Kameralna restauracja Shanghai na pokładzie 7 może pomieścić tylko 68 osób i serwuje specjały kuchni indyjskiej, indonezyjskiej, chińskiej, tajskiej i japońskiej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

La Piazzetta

La Piazzetta to samoobsługowa pizzeria i bufet, która znajduje się na pokładzie 13, z miejscami do 349 restauracji. Restauracja czynna jest wcześnie, a dzień zaczyna się od gorącego i zimnego śniadania w formie bufetu. Lunch składa się z sałatek, mięsa, ryb, makaronu, hot-dogów, hamburgerów i innych, a sekcja pizzerii otwiera się o 3.00 pm do 7.00 pm, gdy kolacja w formie bufetu jest serwowany, trwający do około 3:30 rano.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

MSC Orchestra

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania