WeTu Analytics

MSC Orchestra

Suites

Wszystkie apartamenty typu suite dysponują balkonem, a każdy apartament wyposażony jest w łóżko podwójne, które na życzenie można przekształcić na 2 łóżka pojedyncze. Do dyspozycji Gości jest klimatyzacja, duża szafa, łazienka z wanną, interaktywny telewizor, telefon, minibar, sejf oraz płatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Balcony Stateroom

Pokoje z balkonem są wyposażone w podwójne łóżko, które na życzenie można przekształcić na 2 łóżka pojedyncze. Do dyspozycji Gości jest klimatyzacja, duża szafa, łazienka z wanną, interaktywny telewizor, telefon, minibar, sejf oraz płatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Balkon Pokoje dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej są również dostępne i są większe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Ocean View Stateroom

Pokoje z widokiem na ocean wyposażone są w łóżko podwójne, które na życzenie można przekształcić na 2 łóżka pojedyncze. Do dyspozycji Gości jest klimatyzacja, duża szafa, łazienka z wanną, interaktywny telewizor, telefon, minibar, sejf oraz płatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje z widokiem na ocean dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej są również dostępne i są większe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Ocean View with Partial View Staterooms

Pokoje z widokiem na ocean i częściowym widokiem wyposażone są w łóżko podwójne, które na życzenie można przekształcić na 2 łóżka pojedyncze. Do dyspozycji Gości jest klimatyzacja, duża szafa, łazienka z wanną, interaktywny telewizor, telefon, minibar, sejf oraz płatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje z widokiem na ocean z częściowym widokiem dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej są również dostępne i są większe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Interior Staterooms

Pokoje wewnętrzne wyposażone są w podwójne łóżko, które na życzenie można przekształcić na 2 łóżka pojedyncze. Do dyspozycji Gości jest klimatyzacja, duża szafa, łazienka z wanną, interaktywny telewizor, telefon, minibar, sejf oraz płatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje wewnętrzne dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej są również dostępne i są większe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

MSC Orchestra

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania