WeTu Analytics

Radiance Of The Seas

Interior Staterooms

Pokoje wewnętrzne są dostępne w standardowych i dużych rozmiarach, a niektóre oferują wirtualny balkon. Dostępne kajuty dostępne są w obu rozmiarach. Pokoje te mogą pomieścić maksymalnie 4 osoby i wyposażone są w 2 łóżka pojedyncze, które można przekształcić w podwójne łóżka, łazienkę i komfortowe udogodnienia. Łóżka Pullman są dostępne w kabinach z trzema lub czterema osobami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Ocean View Staterooms

Ze wszystkich pokoi roztacza się wspaniały widok na ocean. Do dyspozycji Gości są 2 łóżka pojedyncze, które przekształcają się w łóżko królewskie oraz łazienka. Niektóre pokoje dysponują balkonem, a niektóre wyposażone są w sofę lub łóżko Pullman. Każda kabnia może pomieścić do czterech osób. Dostępny Ocean View staterooms są również dostępne.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Balcony Staterooms

Balkon Staterooms są przestronne i mogą pomieścić do czterech osób. Każdy pokój wyposażony jest w 2 łóżka pojedyncze, które przekształcają się w łóżko typu king-size królewskie, a niektóre wyposażone są w łóżko typu Pullman i/lub rozkładaną sofę. Do niektórych pokoi można wstawić składane łóżko lub plac zabaw.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Suites

Ten apartament typu suite obejmuje apartamenty typu suite z 2 sypialniami, apartamenty typu junior suite, przystosowane dla osób niepełnosprawnych, apartamenty typu grand suite, apartamenty typu suite z 2 sypialniami, apartamenty typu junior suite, apartamenty typu suite typu suite typu suite W apartamentach typu Royals Suites znajdują się oddzielne sypialnie, specjalne udogodnienia oraz wanny z hydromasażem. Większość apartamentów dysponuje balkonem i częścią dzienną, a wszystkie wyposażone są w 2 łóżka pojedyncze, które przekształcają się w łóżka królewskie. Niektóre pokoje wyposażone są w łóżka marki Pullman, a inne — składane łóżko i/lub plac zabaw.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Radiance Of The Seas

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania