WeTu Analytics

Fugitives' Drift Lodge

Lodge room

(10 pokoje)

The Lodge jest najbardziej luksusowym zakwaterowaniem oferowanym i został całkowicie odnowiony w 2017 roku. Przestronne i luksusowe domki z łazienką mają prywatne werandy, klimatyzacja, i zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz prysznice. The Lodge posiada basen z fantastycznym widokiem, i jest tam, gdzie znajduje się Biblioteka i Muzeum Harforda. Mamy 2 zestawy pokoi, które są interleading tj może pomieścić 2 rodziny wymagające pokoje interleading.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guest House

(6 pokoje)

Chata i pensjonat Fugitives' Drift Lodge znajdują się na terenie rezerwatu zwierzyny Fugitives' Drift, na krawędzi wąwozu rzeki Buffalo, na wysokości 3450 metrów.

Pensjonat ma imponujący widok na szczyt Isandlwana, i surowy kraj, który uciekinierzy z bitwy musieli przebyć, aby wrócić przez rzekę Buffalo do Natal.

Pensjonat był kiedyś domem pana i pani Potgieter, którzy zostali uwiecznieni w wielokrotnie nagradzanej książce Gillian Rattray, „Wiosna roku”. Ten stary dom wiejski został zmieniony i obecnie stanowi najbardziej uroczy salon i jadalnię. Oryginalne werandy zostały zachowane, a na zewnątrz znajduje się piękna jadalnia. Do dyspozycji Gości jest 6 pokoi typu twin superior z łazienką, wszystkie z widokiem na ogród, w którym jest mnóstwo ptasich życia. Posiadamy również dwa pokoje dla przewodników i kierowców. Pensjonat posiada duży basen; oferuje również spektakularne widoki na równinę.

Goście pensjonatu mogą wziąć udział w naszych światowej sławy wycieczkach na pola bitew Isandlwana i Rorke's Drift. Aby uzyskać więcej informacji, skorzystaj z zakładki „Wycieczki po polach bitewnych” na stronie głównej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Kwa George

(1 pokój)

Ten mały domek znajduje się na terenie Umzinyathi Farmhouse; trafnie nazwany „Kwa-George”, co oznacza, „Miejsce Jerzego” w języku Zulu. Apartament Kwa-George obejmuje prostą sypialnię z 2 łóżkami pojedynczymi, łazienkę z prysznicem oraz werandę. Jeśli zdecydujesz się wziąć to zakwaterowanie, będziesz musiał podróżować do iz domku lub pensjonatu na posiłki, a także wycieczki (5-10 minut jazdy).

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Umzinyathi Farm House

(1 pokój)

Dom wiejski jest uroczym kamiennym i falistym dachem zbudowanym w latach dwudziestych XX wieku. Był to dom George'a Buntting'a, który był ekspertem od wojny anglo-zuluskiej. Gospodarstwo znajduje się na szczycie rezerwatu i ma wspaniały widok na Isandlwana. Posiada 3 sypialnie z łazienką (pokoje z łóżkiem typu king-size, queen-size i twin), salon z kominkiem, jadalnię i kuchnię. Chociaż zakwaterowanie jest bez wyżywienia, możesz wybrać niektóre lub wszystkie posiłki w domku za dodatkową opłatą. Jeśli zdecydujesz się wziąć to zakwaterowanie, będziesz musiał udać się do iz domku lub pensjonatu na wycieczki i/lub posiłki (5-10 minut jazdy).

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Fugitives' Drift Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania