WeTu Analytics

Drostdy Hotel

Swimming Pools

Trzy krystalicznie czyste baseny — jeden główny basen, jeden w Ferreira Suites, a drugi w obiekcie Kromm Cottages, zachęcają do relaksu i odpoczynku.

Na miejscu dostępne są leżaki, parasole i ręczniki. Baseny oświetlają się w nocy, oferując możliwość kąpieli w atmosferze pod gwiazdami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Africology Spa

W tym klasycznym i wyrafinowanym spa czeka na Gości pełny relaks. Naturalne, ekologiczne produkty oraz wybór zabiegów odmładzających sprawiają, że Africology doświadcza prawdziwej radości.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wine Shop

Republika Południowej Afryki słynie z doskonałych win. Nowo otwarty sklep z winami w hotelu Drostdy oferuje wina, jedne z najlepszych w kraju, produkowane przez posiadłości rodziny Rupert, a większość z nich sprzedaje się po cenach drzwi do piwnicy. Sklep, choć współczesny, uzupełnia zabytkowe otoczenie, w którym się znajduje.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Camdeboo National Park

Park Narodowy Camdeboo niemal całkowicie otacza miasto Graaff-Reinet, rozciągając się od południa pasma górskiego Sneeuberg do Pearston i Murraysburg. Słowo „Camdeboo” pochodzi od języka Khoi i oznacza „zielony basen”. Odpowiednio, rezerwat żyje do swojej nazwy ze swoim wspaniałym malowniczym pięknem. Jest domem dla szerokiego spektrum dzikich zwierząt i ptaków, w tym 43 gatunków ssaków i 250 gatunków ptaków. Zwierzęta, które są regularnie obserwowane obejmują steenbok, springbok, blesbok i czarny wildebeest, między innymi. Co ciekawe, w okolicy odkryto wiele skamieniałości. Rezerwat jest również znany z nocnego nieba, które oferują jedne z najlepszych gwiazd na świecie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Valley of Desolation

Dolina Pustoszenia (14 km od Graaff-Reinet) jest znakomitym zjawiskiem geologicznym, charakteryzującym się czystymi klifami i kolumnami dolerytu, które wznoszą się do 120 metrów od dna doliny. Jest to wynikiem wielu lat sił wulkanicznych i erozyjnych. Ta zapierająca dech w piersiach atrakcja może zostać wchłonięta samochodem, podczas wędrówek po oznakowanych szlakach lub na pikniku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Helicopter Tours

FlyKaroo Air Services to pierwsza usługa czarteru śmigłowców Graaff-Reinet, która zabierze gości w niezapomniane podróże po niebie, oferując widok z lotu ptaka na miasto i jego przepiękną okolicę. Dostępne są różne loty malownicze i czarterowe, w tym wycieczki półdniowe, pikniki docelowe i wycieczki w obie strony.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Town Tours

Jednym z najlepszych sposobów na zwiedzanie czwartego najstarszego miasta RPA, codzienna wycieczka z przewodnikiem pozwala zwiedzającym odkrywać najbardziej fascynujące atrakcje Graaff-Reinet, w tym wiele zabytków narodowych, w ciągu półtorej godziny. Wycieczka rozpoczyna się w Biurze Turystyki Graaff-Reinet, zlokalizowanym w Muzeum Old Library, na rogu Church Street i Somerset Street. Oferuje doskonałe możliwości fotograficzne i szansę na uzyskanie wglądu od kompetentnego przewodnika.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Drostdy Hotel

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania