WeTu Analytics

Great Migration Camps

5 gwiazdek doświadczenia dzikiej przyrody
Great Migration Camps mobile skupia się na doświadczeniu bycia w buszu i napotykania dzikiej przyrody. Ważne rzeczy są zrobione naprawdę dobrze: pierwszorzędna prowadząca z kompleksową znajomością terenu, geologii, historii, geografii, środowiska i ptaków i dzikiej przyrody, niezawodnych pojazdów i odległych i intymnych miejsc kempingowych. Twoje codzienne wymagania nie są pozostawione przypadkowi - dobra kawa, zimne piwo, gorące prysznice, wygodna pościel i smaczne zdrowe jedzenie gotowane na otwartym ogniu to wszystko dodają do prawdziwie niezapomnianych wrażeń.

GMC jest mobilny

Podobnie jak wildebeest, mobilny obóz GMC migruje zgodnie z objawami życia w buszu - pozostając w zgodzie z naturalnym środowiskiem, warunkami pogodowymi i miejscem, w którym gromadzone są stada. Obóz jest wystarczająco mały i mobilny, aby przenieść lokalizację w ciągu jednego dnia i możemy iść wszędzie - od północnego Serengeti do Mkomazi NP i dalej.

Serengeti - Po Wielkiej Migracji z Wildebeestu

W Parku Narodowym Serengeti Great Migration Camps Mobile śledzi migrację na mikro skalę, gwarantując obserwacje migracyjne i doświadczenia. Wildebeest migrują przez cały rok, poruszając się w okrągłym wzorze, który obejmuje większy ekosystem Serengeti/Mara i obejmie NCA, Serengeti, okoliczne rezerwaty, Masai Mara National Reserve i Trójkąt Mara.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Great Migration Camps

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania