WeTu Analytics

Great Migration Camps

Meru Migration Tents

Namiot zakwaterowanie
Spać pod gwiazdami Serengeti. GMC mobile posiada 5 wodoodpornych, wytrzymałych namiotów w kształcie kopuły, które oferują podwójne lub podwójne obłożenie do 10 klientów. Każdy namiot jest wystarczająco wysoki, aby stać w pozycji pionowej. Do dyspozycji Gości jest przednia markiza, boczne okna oraz wewnętrzny odpowietrznik i moskitiera. Niezwykle wygodna, ciepła i trwała pościel z Masai Shukas. Super grube materace z pianki pamięciowej i poduszki zapewniają świetny sen - lepiej niż w domu. Ręczniki są zapewnione. Latarnia słoneczna dostarczona.

Ablucje
Każdego ranka do namiotu przywieziona jest gorąca woda dla ablucji w prywatnej umywalce. Żaden z namiotów nie jest z łazienkami. Korzystamy z biochemicznej toalety — jak ta używana podczas wędrówek po górach lub łodzi z systemem spłukiwania pompy. Nie ma zapachu. Nasz blok ablucji na zewnątrz ma dwie kabiny prysznicowe zasilane grawitacyjnie do gotowania gorących pryszniców każdego wieczoru. Najlepszy prysznic w buszu.

Żywność i napoje
Obiekt Great Migration Camps Mobile zapewnia 3 posiłki dziennie. Danie główne na kolację składa się zazwyczaj z mięsa grillowanego na otwartym ogniu, skrobi lub zboża i warzyw i/lub sałatki. Chleb pieczony jest codziennie. Zapewniamy czystą przefiltrowaną wodę, a tam jest bar kasowy na napoje alkoholowe i napoje gazowane.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Great Migration Camps

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania