WeTu Analytics

Great Migration Camps

Migration Game Drives - Unlimited

Pełny dzień lub 2 x półdniowe dyski do gier

Nasz całkowicie mobilny, samowystarczalny i przyjazny dla środowiska obóz może podróżować wszędzie w Serengeti w zależności od pory roku, etapu i lokalizacji migracji, dając pierwszy rząd ustawiony na jedno z największych wydarzeń Matki Natury. To był naukowiec Anthony R. E. Sinclair, który określił Serengeti jako „największy na świecie region dzikiej przyrody”, a Wielkie Obozy Migracyjne są kompetentnie pozycjonowane, aby zabrać Cię w sam środek.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Classic Safari Game Drives - Unlimted

Pełny dzień lub 2 półdniowe dyski do gier

Dzika przyrody porusza się swobodnie w ekosystemie Serengeti-Masai Mara, nieustannie odtwarzając ponadczasowy naturalny cykl. Jedną z najważniejszych atrakcji w większości wizyt w Serengeti jest przyroda przyrody, a Serengeti słynie z migrującego wildebeest, gęstej populacji lwów i dobrych możliwości ptaszarstwa.

Serengeti jest ogromnym obszarem i praktycznie niemożliwe jest zwiedzanie całego Parku Narodowego w ciągu kilku dni - i nie powinieneś próbować. Odległości są długie, a drogi mogą być szorstkie, więc spodziewać się dużo „afrykańskiego masażu” po drodze. Serengeti NP to miejsce obfitości - gra na równinach, hiena, szakal, gepard, hipopotam, żyrafa i wiele innych.

Istnieje duża szansa na zobaczenie „Wielkiej Piątki” - z wyjątkiem być może nieuchwytnego i rzadkiego nosorożca czarnego. Zdecydowanie szukamy Małej Piątki (mrówki lew, żółw lamparta, ryjówka słonia, chrząszcz nosorożca i tkacz bawole), brzydki piątka (hiena, wildebeest, sęp, warthog i bocian marabuu), Nieśmiałej Piątki (meerkat, aardvark, jeżozwierz i nietodzior) i zrób co w naszej mocy z Impossible Five (aardvark, Cape Mountain leopard, pangolin, królik rzeczny i biały lew) - chociaż nie wszystkie z nich znajdują się w Serengeti!

Wszystkie napędy do gier są wyposażone w 4x4 z wyskakującym dachem do oglądania, a każdy gość ma siedzenie w oknie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Balloon Safaris

Safari z nieba!

Wstań przed słońcem i przygotuj się do startu na ekscytujący lot balonem na gorące powietrze we wczesnym świetle świtu. Wzniesiesz się w niebo, gdy słońce wschodzi w kalejdoskopie koloru. Unosisz się w ogromnym, tkanym koszu, mocno przymocowanym do kolorowego balonu i wyreżyserowanym przez doświadczonego pilota nad rozległymi równinami lub wzdłuż ścieżki lotu rzeki. Po wylądowaniu ciesz się pysznym śniadaniem w krzaku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Meals

Wycieczki do oglądania gier mogą być wykonywane przez około lub ponad trzy godziny wczesnym rankiem, a później po południu, a nawet przedłużone pełne dni, aby włączyć posiłki w krzakach jako obiady piknikowe. Bush lunch jest zawsze pakowane w pojazdach, jak nigdy to, co można napotkać po drodze.

Korzystając z obiektów użyteczności publicznej, bezpiecznych miejsc i zacienionych drzew, lunch to relaksująca sprawa i dobry czas na obserwowanie ptaków i poznanie wielkiej migracji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Birding

Kochamy ptaszki. Przynieś lornetkę, książkę ptaków lub aplikację ptaka - ta ostatnia jest najlepsza do identyfikacji wywołania ptaków. Ekosystem Serengeti-Mara ma zarejestrowane ponad 500 gatunków ptaków. Obserwowanie ptaków w Serengeti jest dobre przez cały rok. Lasy, jeziora i sawanny Afryki Wschodniej roją się ptakami, w tym zestaw endemików Serengeti.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Photographic Safaris

Serengeti jest bardzo duży i rozległy ekosystem. Większość odwiedzających ma tylko mały zakątek tego wielkiego rezerwatu. Właściciel wielkich obozów migracyjnych Carel Verhoef, zbadał praktycznie każdy zakątek i prowadził każdą drogę, rozumiejąc subtelne zmiany w tym niezwykłym ekosystemie. Jest ekspertem od migracji, zna tajne lokalizacje i sam fotograf zapewnia, że zabierze Cię we właściwe miejsce w odpowiednim czasie, aby uzyskać najlepsze możliwości dzikiej przyrody przy odpowiednim świetle. Strzał należy do ciebie!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Great Migration Camps

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania