WeTu Analytics

Ganges Voyager

Signature Suite

Apartament Signature Suite znajduje się na głównym pokładzie i stanowi idealne miejsce na wypoczynek z ponad 260 metrów kwadratowych przestrzeni dziennej z 2 łóżkami podwójnymi lub 1 łóżkiem typu queen-size. W części wypoczynkową znajdują się szklane drzwi sięgające od podłogi do sufitu. Wnętrza apartamentu typu Signature Suite zdobią ręcznie szablony indygo, mural z drzewa bodhi oraz eleganckie drewniane meble.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Colonial Suite

Ten apartament typu Colonial Suite mieści się na górnym pokładzie i zapewnia elegancką przestrzeń dzienną o powierzchni ponad 260 m². W ciepłych i przytulnych kolorach, ręcznie malowane szablony, malownicze nadruki wykonane przez artystów, którzy podróżowali wzdłuż Gangi i wygodne części wypoczynkowe zapewniają odpoczynek i komfort podczas podróży. W każdym pokoju znajduje się łazienka z przestronnym prysznicem, zestawem luksusowych kosmetyków, szlafrokami i pościelą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Heritage Suite

Ten apartament typu Heritage Suite położony jest na dziobie górnego piętra i oferuje panoramiczne widoki na okolicę. Apartament Heritage Suite dysponuje kameralnym balkonem z szklanymi drzwiami sięgającymi od podłogi do sufitu. Ten apartament typu suite wyposażony jest w wykwintne łóżko z baldachimem, perskie dywany i luksusową część wypoczynkową.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Viceroy Suite

Apartament Viceroy Suite usytuowany jest na górnym pokładzie i oferuje królewską scenerię, zaprojektowaną z myślą o najbardziej wymagających podróżach. Ten apartament typu Viceroy suite urządzony jest w eleganckim stylu kolonialnym w indyjskim stylu i oferuje powierzchnię ponad 60 metrów kwadratowych, w tym elegancko wykonane łóżko dzienne, perskie dywany, odbitki malowniczych widoków na Ganga, ręcznie wykonane ściany oraz przestronną łazienkę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Maharaja Suite

Apartament Maharaja Suite znajduje się naprzód na górnym pokładzie i jest najbardziej luksusowy i przestronny apartament typu suite. Oferuje on powierzchnię mieszkalną o powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych. Ten jedyny w swoim rodzaju apartament wyposażony jest w ręcznie malowane ściany, perskie dywany, podłogi z drewna tekowego w Birmie oraz kolonialne odbitki malowniczych krajobrazów, zabytków i życia wzdłuż Gangi. Codzienna obsługa lokaja i posiłki w pokoju dostępne są na życzenie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Ganges Voyager

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania