WeTu Analytics

Elegant Desert Camp

Elegancki Obóz Pustynny (część eleganckiej kolekcji)

Elegancki obóz pustyni

Dramatyczna sceneria, cisza i dusza

Otoczony majestatycznymi górami caryjskimi, płaskimi żwirowanymi równinami i inselbergami na pustyni Namib i znajduje się zaledwie 45 km od Sesriem, brama do Sossusvlei jest Elegant Desert Camp!

Składający się z 10 pojedynczych namiotów z łazienką w harmonii z naturą, ten zaciszny mały obóz oferuje naszym Gośćmi świat rozległych przestrzeni, niekończących się horyzontów i chropowatych górskich wysokościach. Całkowity spokój i niezwykła klarowność światła sprawiają, że ten obszar jest jednym z najbardziej atrakcyjnych krajobrazów Afryki.

Namioty Canvas o powierzchni 85 m² otaczają gości czystą prywatnością, w komplecie z zewnętrznym tarasem widokowym, prysznicem wewnątrz i na świeżym powietrzu, przestronną łazienką i minibarem zapewnionym przez Elegant Desert Lodge w formie chłodnego pudełka. Nasz Rock Pool na szczycie góry z dużym słonecznym tarasem Dinner oferuje najbardziej wykwintne widoki i krajobrazy.

Masz możliwość przeniesienia łóżka do snu pod gwiazdami. I obudź się naturalnie do najpiękniejszej scenerii! Niesamowita cisza, spokój, poczucie uduchowiwości i nietknięte krajobrazy sprawiają, że ten obóz jest wyjątkowo wyjątkowy! Obóz jest całkowicie poza siecią z własną wodą i zasilaczami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Elegant Desert Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania