WeTu Analytics

Elegant Desert Camp

The Elegant Desert Eco Tented Camp

(10 pokoje)

Otoczony majestatycznymi górami caryjskimi, płaskimi żwirowanymi równinami i inselbergami na pustyni Namib i znajduje się zaledwie 45 km od Sesriem, bramą do Sossusvlei jest Elegancka Desert Eco Tented Camp!

Ten zaciszny mały Eco Camp składa się z zaledwie 10 pojedynczych namiotów z łazienkami w harmonii z naturą, oferuje naszym Gościowi świat rozległych przestrzeni, niekończących się horyzontów i chropowatych wysokościach górskich. Całkowity spokój i wyjątkowa jasność światła sprawiają, że ten obszar jest jednym z najbardziej atrakcyjnych krajobrazów Afryki.

Custom build 85sqm Canvas Namioty kopertują gości w czystej prywatności, wraz z zewnętrznym tarasem widokowym, prysznicem wewnątrz i na zewnątrz, przestronną łazienką i minibarem zapewnionym przez Elegant Desert Lodge w postaci chłodnego pudełka. Nasz Rock Pool na szczycie góry z dużym słonecznym tarasem downer oferuje najbardziej wykwintne widoki i krajobrazy.

Masz możliwość przeniesienia łóżka do łóżka pod gwiazdami. I obudzić się naturalnie do najpiękniejszej scenerii! Ekry cisza, spokój, poczucie uduchowiania i nietknięte krajobrazy sprawiają, że ten Eco Camp jest szczególnie wyjątkowy! Obóz jest całkowicie poza siecią z własną wodą i zasilaczami.

Przemyślane akcenty w namiotach i dobrze wyszkolony personel przyczynią się do prawdziwie niezapomnianych wrażeń w The Elegant Desert Eco Tented Camp!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Elegant Desert Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania