WeTu Analytics

Sani Top Special (1 night )

Dzień 1

Spotykamy się w naszym biurze w Trout Walk Centre o godzinie 09:00, alternatywnie możemy odebrać Cię z Twojego B & B lub Hotelu. Tour odjeżdża o godzinie 09:30 i trwa około 2,5 godziny, aby dotrzeć do szczytu, około 16 km do południowoafrykańskiej granicy, a następnie kolejne 8 km w górę Przełęczy Sani, aby dotrzeć do Post Graniczny Lesotho, wspinając się na wielkie 2874 metrów nad poziomem morza! Nasi przewodnicy zatrzymują się w oddechu, biorąc pod uwagę miejsca wzdłuż Przełęczy Sani i dwóch posterunków granicznych, czyli południowoafrykańskiej kontroli granicznej i Lesotho. Raz na szczycie Przełęczy Sani, możemy zjeść lunch w najwyższym pubie w Afryce - The Sani Mountain Lodge. Po obiedzie Tour kontynuuje kolejne 7 km do Lesotho do Skeering - żywej wioski Basotho, gdzie nasz doświadczony przewodnik górski zainteresuje Cię rozmową na temat Lesotho i jego mieszkańców - hardy górskiej ludu Basotho. Tradycyjne piwo i domowy chleb oferowane na życzenie

Po tym interesującym doświadczeniu kulturowym pojedziemy z powrotem do Lodge i pozwolimy Ci zarezerwować w Sani Top Chalet na kolację, nocleg ze śniadaniem. Zarezerwuj w Lodge na przeżycie Pony Trekking lub wędrówki z przewodnikiem wzdłuż skarpy i trochę do Lesotho.

Dzień 2


Spotkamy się w Sani Top Chalet około 13h30, zjeść lunch (koszt własny), a następnie udać się z powrotem w dół słynny Sani Pass być z powrotem w Underberg około 16h30.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Sani Top Special (1 night )

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania