WeTu Analytics

Wilderness Qorokwe

Standard Twin/Double Tent(s)

(8 pokoje)

Luksusowy i nowoczesny obóz w spektakularnym otoczeniu, Wilderness Qorokwe oferuje osiem namiotów dwuosobowych, plus przestronna jednostka rodzinna z własnym prywatnym basenem. Podniesiony taras łączy namioty gościnne z głównym obszarem, jednocześnie uważnie utrzymując przejścia dla dzikich zwierząt. Z ponad kilometrem (ponad pół mili) chodników, goście mogą cieszyć się pełnowartościowymi i malowniczymi ćwiczeniami w obozie.

Inspiracją do projektowania obozu jest jego naturalne otoczenie w tym niezwykłym krajobrazie Botswany. Rezultatem jest bogata mieszanka naturalnych materiałów i kolorów. W całym tekście stosuje się bielone drewno, ciemniejsze plamy i akcenty rdzy i spalonej pomarańczy. Materiały wybrane do budowy obozu to stalowe ramy z panelami wypełniającymi do izolacji przed ciepłem i zimnem, a także płótno i pokłady drewniane. Szczegółowe drewniane sufity perforowane światłem naśladują doświadczenie przebywania pod drzewami u boku laguny, tworząc wizualną jedność z pięknym otoczeniem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Family Accommodation

(1 pokój)

Obiekt Qorokwe dysponuje bardzo przestronnym namiotem rodzinnym z prywatnym basenem i odkrytym tarasem z zacienionymi leżakami, a także wspólnym salonem, jadalnią i kominkiem. W głównej sypialni znajduje się wanna wewnętrzna.

Organiczne kształty i kontrast teksturalny - od drewna po stal i płótno - dodają ciepła i komfortu z dyskretnym luksusem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Qorokwe

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania