WeTu Analytics

Wilderness Qorokwe

Wilderness Qorokwe – Game Drives

Koncesję Qorokwe definiuje Kanał Gomoti na wschodzie, a duża jego część leży na zachodzie przez rzekę Santantadibe. Obszar safari obejmuje typowe siedliska Delty Okavango: sezonowe obszary zalesione palmami, zalesione wyspy, spokojne drogi wodne i suche obszary leśne. Ta różnorodność siedlisk, a także fakt, że Koncesja Qorokwe ma stałą wodę przez cały rok, pozwala na unikalną różnorodność dzikich zwierząt i znakomitą oglądanie gier w każdym sezonie. Stężenia większych drapieżników mogą obejmować lew, lampart, gepard, hajenę i afrykański dziki pies. Podczas gdy różne gatunki równin zwykle postrzegane są stada żyrafy, zebry, czerwone lechwe i sękłe byki bawole.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Qorokwe – Night Drives

Zeskanuj buszveld podczas wieczornej jazdy w poszukiwaniu magicznych nocnych ssaków, takich jak cywety, genety, krzaki i sowy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Qorokwe – Guided Nature Walks *

Chodzące safari oferuje ekscytującą okazję do natknięcia się na wielką zwierzynę pieszo, a także obserwowanie mniejszych rzeczy, których brakuje podczas podróży pojazdem. Wyjdź na pustynię z naszymi wykwalifikowanymi przewodnikami, i poczuj dreszczyk emocji będąc w jedności z naturą.

* Na życzenie i sezonowo (w okresie przejściowym od marca do czerwca kwitnie flora w okolicy, dając drapieżnikom duże pokrycie, co sprawia, że warunki chodzenia są niekorzystne.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Qorokwe – Mokoro Excursions *

Nie ma lepszego sposobu oglądania Delty i jej dzikiej przyrody niż tradycyjny mokoro (ziemianka kajak).
Unosić się wzdłuż krystalicznie czystej drogi wodnej, szukając pomalowanych żab i pięknych lilii wodnych.

* Poziomy wody na to pozwalają.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Qorokwe – Boating *

Sezonowe wycieczki łodzią pozwalają na zwiedzanie bardziej odległych dróg wodnych i głębokich czystych kanałów.

* Poziomy wody na to pozwalają.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Qorokwe – Birding

Sam obóz wychodzi na lagunę, która jest magnesem dla ptaków dzikich zwierząt. Lub wyruszyć dalej, aby kontynuować doskonałe oglądanie ptaków, które zmienia się w ciągu roku, w zależności od poziomu wody i pory roku. Mogą one obejmować afrykański orzeł jastrzębia, szkarłatny ptak, szkarłatny ptak, hornbill i goshawk Gabar. Czas zlikwistować dożywocie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Qorokwe – Further Afield On The Gomoti Plains *

Weź wspaniały piknik i zwiedzaj całodniową wycieczkę do spektakularnego i produktywnego obszaru Gomoti Równin, gdzie obfituje dzika natura.

* Na minimum dwie noce.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Qorokwe

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania