WeTu Analytics

The Victoria Falls Hotel

Classic Rooms

(30 pokoje)

Ozdobiony szarościami, czarnymi kolorami i delikatnymi drewnianymi meblami, które zapewniają eleganckie i wygodne wykończenie. Do dyspozycji gości 30 pokoi z rozkładanymi łóżkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w prysznic tylko łazienki i wyposażone są w zestaw do parzenia kawy i herbaty. Niektóre sypialnie są między wiodącymi i doskonale nadają się dla rodzin. Komponent Pokój jest dostępny, który daje 3 klasyczne pokoje pod jednym kluczem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Stables Signature Wing Room

(44 pokoje)

Te 44 pokoje typu deluxe mieszczą się w wolnostojącym skrzydle Stables Signature, z których roztacza się widok na trawnik frontowy lub bujny dziedziniec. Pokoje te urządzone są w nowoczesnym stylu z minionym stylem. Łazienki wyposażone są w luksusowe udogodnienia światowej klasy, Wiktoriańska wanna z dużą oddzielną kabiną prysznicową i luksusowymi udogodnieniami Charlotte Rhys. Idealny dla rodzin podróżujących razem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Premium Room

(11 pokoje)

Nasze pokoje Premium oferują wymagającym klientom nowoczesny luksus i elegancję, z dedykowanymi salonami zlokalizowanymi w różnych lokalizacjach hotelu z widokiem na bujne ogrody lub wspaniały wąwóz Batoka nad rzeką Zambezi. Są one wyposażone w rozkładane łóżka typu king-size, telewizor IP, minibar i prywatny sejf.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Deluxe Suite

(4 pokoje)

Nasze dwa apartamenty typu deluxe zostały odnowione, aby oferować wymagającym klientom nowoczesny luksus i elegancję, z widokiem na bujne ogrody lub wspaniały wąwóz Batoka nad rzeką Zambezi. Ich wyposażenie obejmuje łóżko typu king-size z baldachimem, komodę, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, minibar i sejf.

Oferuje on przestronne pokoje i łazienki z niezrównanym widokiem na wodospad lub wąwóz Batoka nad rzeką Zambezi. Wszystkie łóżka są typu king-size i kabriolet. W pokoju znajduje się telewizor IP, mini bar i prywatny sejf. Pełny dostęp do salonu Premium Lounge.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Executive Suite

(3 pokoje)

Stary i nowy świat spotykają się w pokojach kategorii z wyborem między wpływami wiktoriańskimi lub edwardiańskimi. Każdy apartament ma swoją tożsamość, wybór między Songwe, Baines Jubilee Executive Suites w Grand South i North Hammerhead Wings są idealne dla osób podróżujących służbowo lub wymagających gości, którzy cieszą się luksusowym i przestronnym otoczeniem. Goście płacący za apartament typu suite mają pełny dostęp do wszystkich udogodnień i udogodnień hotelu The Victoria Falls. Z apartamentów roztacza się spektakularny widok na słynny wąwóz Batoka, most Victoria Falls Bridge, który rozciąga się nad rzeką Zambezi łączącą Zimbabwe i Zambię, i doskonale wypielęgnowane ogrody. Oddzielne sypialnie i prywatny salon z bogatymi łazienkami wyróżniającymi się.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Batoka Suite

(1 pokój)

Wielki apartament w głównej części hotelu urządzony w tradycyjnym stylu edwardiańskim z atmosferą „Out of Africa”. Z apartamentu roztacza się wspaniały widok na słynny wąwóz Batoka i most Wodospadów Wiktorii, który rozciąga się na Zimbabwe i Zambię.

Ten stylowy apartament typu suite urządzony jest w stylu rustykalnym i oferuje przestronną przestrzeń do wypoczynku lub rozrywki. Gustownie urządzony jest w miękkich tkaninach i ciepłych kolorach, w zgodzie ze słynnym klimatem Zimbabwe i różnorodnym pięknem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Presidential Suite

(1 pokój)

Nasz apartament prezydencki emanuje przestrzenią i luksusem w stylu, lokalizacja i wielkość, jest idealny dla podróżujących służbowo, którzy chcą się uczyć i zrelaksować lub wymagających wczasowiczów na dłuższe pobyty. Czule nazywany „Livingstone Suite” ma bogate wykończenie ścian panelami i relaksujące schematy kolorów. Każda z trzech sypialni ma swój niepowtarzalny wystrój, a główna łazienka wyposażona jest w podwójne przestronne oddzielne prysznice i wannę. Z balkonu roztacza się spektakularny widok na ogrody.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Victoria Falls Hotel

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania