WeTu Analytics

The Victoria Falls Hotel

Livingstone Room

W eleganckiej sali Edwardian Livingstone Room serwowane są dania do wyboru z karty i stoły d'hote. Podczas gdy pokój Livingstone odzwierciedla wiekowy styl wspaniałego hotelu i bogactwa, strój został zrelaksowany dla wygody gości. Na miejscu dostępny jest szeroki wybór win i likierów. Maksymalna pojemność siedzącej 120 osób

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Jungle Junction

Posiłki w restauracji Jungle Junction oferują niezapomniane wrażenia z połączeniem afrykańskich smaków. Rozrywka z grup etnicznych uosabia ducha Afryki. Jungle Junction jest idealnym miejscem dla grup motywacyjnych. Jungle Junction ma maksymalną liczbę miejsc siedzących 140 osób.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Stanley’s Terrace

Przez cały dzień obiekt Stanleys Terrace jest obowiązkiem dla lekkich posiłków. Każdego popołudnia podawana jest tradycyjna podwieczorek, z którego roztacza się wspaniały widok na most Victoria Falls Bridge i wodospad Victoria. Obiekt Stanleys Terrace jest idealnym miejscem dla miłośników zachodu słońca i oferuje menu stołowe z wyborem dań z karty po godzinie 1100h. Stanleys Terrace może pomieścić maksymalnie 100 osób.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Victoria Falls Hotel

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania