WeTu Analytics

Around The Basin Bike Tours

Arrow River Trail - Half Day Bike Tour

Twoje cztery godziny obsługiwane przygody rowerowe Queenstown Trails zaczyna się o 9 rano lub 13:00 z malowniczym transferem z zakwaterowania Queenstown do zabytkowej wioski wydobywczej złota Arrowtown. Stąd można podążać pięknym szlakiem rzeki Arrow w dół strumienia do miejsca, gdzie spotyka się z rzeką Karawau. Będziesz jeździć przez 2 spektakularne mosty wiszące, a następnie dołączyć do oryginalnego górnika szlak, który przecina słynny most wiszący Kawarau, dom światów pierwszy skok Bungy. Skończysz swoją przejażdżkę relaksującą i bezpłatną degustacją wina w Dolinie Gibbston, zanim zostanie dostarczony z powrotem do Queenstown.

Dokładne wskazówki dojazdu, mapa i wskazówki trasy są podane na początku przygody, a także wsparcie kierowcy i pojazdu w wyznaczonych miejscach podczas jazdy tym 15-kilometrowym szlakiem terenowym.

Jeśli czujesz, że twoje nogi mogą walczyć podczas tej półdniowej jazdy, przejdź do jednego z naszych najlepszych rowerów elektrycznych. Po prostu wybierz tę opcję podczas finalizacji rezerwacji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Ultimate Ride - the best of the Queenstown Trail

Począwszy od 9:00 odebrać z zakwaterowania Queenstown dostarczymy Ci do Queenstown Bay, tutaj są podane dokładne wskazówki, mapy i wskazówki szlaków przed wyruszeniem na przejażdżkę wzdłuż brzegu jeziora Wakatipu do Frankton Marina. Po porannej herbacie w zabytkowej kawiarni Boatshed Cafe pojedziemy do serca Basin Wakatipu na bardziej malownicze przejażdżki. Zatrzymaj się na piknik lunch w zabytkowej Arrowtown, a następnie wyruszyć rowerem wzdłuż pięknych rzek Arrow i Kawarau do zabytkowego Mostu Wiszącego Kawarau - domu słynnego Kawarau Bungy. Zakończ krótką przejażdżką przez Dolinę Gibbston i cieszyć się relaksującą degustację wina, zanim przewieziemy Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania w Queenstown. Transfer przybywa z powrotem do Queenstown o 17:00 (ok.).

Ta podróż może być obsługiwany na dowolnym poziomie jeźdźca i jest dobrze obsługiwany po drodze. Odległości mogą być dostosowane do Twoich potrzeb dzięki wsparciu pojazdu w wyznaczonych punktach wzdłuż szlaku, dzięki czemu można w razie potrzeby przejechać. Zapewnia to, że zobaczysz najlepsze trasy!

Przybliżona odległość rowerowa wynosi 30 km - wszystkie off-road.

Rower elektryczny dostępny - Świetna opcja do zrównoważenia zawodników o różnych umiejętnościach!

Jeśli czujesz, że nogi mogą walczyć o ukończenie naszej całodniowej wycieczki - lub po prostu chcesz zobaczyć więcej - możesz przejść do jednego z naszych premium rowerów elektrycznych.

Rower elektryczny może zrobić różnicę, pozwalając wszystkim jeźdźcom zmaksymalizować swoje wrażenia z jazdy, zobaczyć więcej, pójść dalej i podbić szlak Queenstown.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bike The Wineries - Full Day Self-Guided Tour

Ta całodniowa wycieczka z przewodnikiem rozpoczyna się od malowniczego transferu z centrum Queenstown do zabytkowej wioski wydobywczej złota Arrowtown. Po zamontowaniu na rowerze górskim otrzymasz obszerną odprawę, obejmującą nawigację szlakową, bezpieczeństwo roweru i co najważniejsze informacje o winnicy. Po tym możesz wybrać się do jednej z wielu wspaniałych kawiarni i zwiedzić Arrowtown lub po prostu dostać się prosto do malowniczej przejażdżki pięknym Arrow River Trail.

Trasa Arrow River Trail doprowadzi Cię w dół rzeki Kawarau, a następnie do Mostu Wiszącego Kawarau - domu słynnego na całym świecie skoku Bungy.

Z Bungy rower w wolnym czasie wzdłuż Gibbston River Trail korzystając z naszej mapy informacyjnej winnicy z ekskluzywnych ofert odwiedzić jak wiele z 8+ winnic połączonych przez ten 8km łatwy szlak jazdy. Zapraszamy na relaksujący lunch na trasie lub piknik w jednej z wielu winnic.

Odbierzemy Cię z Gibbston Tavern (lub innego wcześniej ustawionego punktu w dolinie), aby Twój relaksujący transfer pojazdu z powrotem do Queenstown. Całkowita odległość rowerowa wynosi około 21 km.

Jeśli czujesz, że twoje nogi mogą walczyć o ukończenie naszej Full Day Winery Tour, nie ma problemu, możesz uaktualnić do jednego z naszych premium rowerów elektrycznych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Around The Basin Bike Tours

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania