WeTu Analytics

andBeyond Kirkman's Kamp

Game Drives (Included)

Udaj się w otwartym aucie safari 4x4 w towarzystwie strażników i strażników, którzy będą próbowali wyśledzić Twoje ulubione zwierzęta. Rezerwat Sabi Sand Game Reserve słynie z obserwacji lamparta i możesz zauważyć, że jeden z tych nieuchwytnych kotów odpoczywa po udanym nocnym polowaniu. Zatrzymasz się na przekąski w malowniczym miejscu podczas jazdy.

Profesjonalnie wyszkoleni przewodnicy iBeyond będą pytać o Twoją ulubioną przyrodę i dopilnują, aby Twoje preferencje były spełnione, niezależnie od tego, czy chodzi o śledzenie danego gatunku czy spędzanie więcej czasu na oglądaniu i poznawaniu nawyków zwierząt. Opowiedzą Ci także o roślinności regionu i wyjaśnią zachowanie zwierząt, które napotkasz. W niektórych przypadkach przewodnicy będą mogli zidentyfikować poszczególne zwierzęta i poinformować o ich historii i nawykach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Interpretive Nature Walks and Big Game Viewing Walk (Included)

W towarzystwie strażnika można wybrać się na interpretacyjny spacer po domku, gdzie można dowiedzieć się więcej o zawiłościach afrykańskiego krzewu, od odkrywania fascynującej flory i czytania śladów zwierząt z przewodnikiem po spotkanie mniejszych dzikich zwierząt z bliska. Doświadcz dreszczyku tropienia zwierząt pieszo, w towarzystwie uzbrojonego specjalistycznego strażnika i zespołu trackerów. Zaangażuj wszystkie swoje zmysły, odkrywając świat, w którym każdy dźwięk, zapach i wygięte źdźbło trawy ma znaczenie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private Vehicle (Additional cost)

Dzięki dedykowanemu strażakowi gier i trackerowi, a także prywatnemu pojazdowi z napędem do gier, goście mają luksus w dobieraniu własnego wrażenia z safari, wybieraniu własnego czasu jazdy do gry i spędzaniu tyle czasu, ile chcą na obserwowaniach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

WILDchild programme

Program WildChild firmy AndBeyond, zaprojektowany specjalnie dla dzieci odwiedzających nasze domki i obozy safari w Afryce, jest pełen zabawnych, interaktywnych zajęć, które oferują możliwość poznania i odkrywania nowych doświadczeń i kultur. Głęboko zakorzeniona w miłości do afrykańskiego buszu, nie tylko tworzy serię niezapomnianych chwil dla całej rodziny, ale tworzy silne więzi między naszymi młodymi gośćmi, naszą planetą i jej ludźmi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Healing Earth Massages (Additional cost)

&Beyond współpracuje z Healing Earth, wiodącym naturalnym, ekologicznym

i holistyczne spa i firmy do pielęgnacji skóry, aby stworzyć prawdziwie autentyczne Afryki

doświadczenie spa dla umysłu, ciała i duszy. Terapeutyczny w swoim podejście,

Healing Earth wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki i olejki eteryczne. - W

bujne produkty spa i kojące zabiegi inspirowane są mądrością

Afrykańskich tradycyjnych uzdrowicieli i świętować tętniące życiem dziedzictwa naszego kontynentu,

społeczności i życia roślin.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

andBeyond Kirkman's Kamp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania