WeTu Analytics

eKhaya Bush Villa

EkHaya Bush Villa to wszystko o zanurzeniu się w ciepłej gościnności i tradycji jednego z najbardziej atrakcyjnych miejsc safari RPA - Limpopo lowveld.

Państwa pobyt z nami będzie oznaczony przyjaznymi uśmiechami, znakomitym komfortem i całkowitym relaksem, czy to w luksusowym apartamencie, w rozmowie wokół naszego stołu śniadaniowego lub na zewnątrz, biorąc w zabytki i dźwięki buszu podczas kąpieli w afrykańskim słońcu obok basenu, obserwując spacer dzikiej przyrody przez. Nasz mały zespół został zatrudniony z naszej lokalnej społeczności i są pod ręką, aby Państwa pobyt u nas naprawdę wyjątkowy, biorąc pod uwagę wszelkie potrzeby i działając jako osobistych przewodników do tego cudownie zróżnicowanego regionu RPA.

Każdy z naszych sześciu pokoi dwuosobowych został pięknie urządzony przy użyciu tekstyliów, mebli, artefaktów i wyposażenia pochodzących z Afryki Południowej i Południowej, wspierając lokalnych artystów, rzemieślników i przedsiębiorców, tam gdzie to możliwe. A nasza willa została zaprojektowana tak, aby mieć tak niski wpływ na nasze kruche środowisko, jak możemy zarządzać, przy oszczędzaniu energii i wody naszym priorytetem.

EkHaya Bush Villa jest uosobieniem subtelnego luksusu, z echem minionej epoki, kiedy podróż (lub „safari” w języku suahili) była równie ważna jak cel... Mieszanka stylów kolonialnych i tradycyjnych afrykańskich zainspirowała cudownie splecioną paletę wystroju, która zrównoważa oszałamiające krajobrazy wokół willi.

Ciepłe kolory ziemi i neutrały podkreślają bogatą kolorystykę, przywołując ducha dziczy w każdym pokoju, od przytulnego salonu po rozległy taras z widokiem na basen i niekończący się krzak.

Ten styl nie jest bardziej uwodzicielski niż w sześciu pięknie urządzonych klimatyzowanych pokojach willi. EkHaya został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort i luksus w buszu. Obiekt oferuje 4 luksusowe apartamenty, apartament rodzinny i luksusowy apartament typu premier (idealny na miesiąc miodowy).

EkHaya Bush Villa jest duży na osobistą obsługę, i wierzą, że to właśnie odróżnia nas od innych butikowych domków i pensjonatów. I nie będzie dużo lepiej niż nasz gospodarz, Mike Lawrie. Zamiast tylko dać ci klucz i zostawić cię na własnych urządzeniach, Mike jest pod ręką, aby udzielić świadomych porad turystycznych i uczynić pobyt u nas jak najbardziej wyjątkowy.

Mike jest znany w lokalnej branży turystycznej i safari i jest doświadczonym kierownikiem loży. Jest również ekspertem od lokalnych ptaków i dzikiej przyrody, a także jest źródłem wiedzy na temat historii i atrakcji naszego regionu.

Ciepła osobowość Mike'a, zwycięski uśmiech, to zaraźliwy śmiech, jest echem wszystkich naszych pracowników, którzy są oddani, aby zamienić twój krzak w wspomnienia przez całe życie.

Nasze śniadania są legendarne. Pojedziemy w spokojnym, niespiesznym tempie, aby zapewnić, że zaopatrujemy najlepsze świeże i organiczne składniki naszych starannie przygotowanych i domowych potraw.

Jesteśmy również dumni, że możemy zaspokoić diety wegetariańskie i wegańskie, a także wielbicieli Banting! Jesteśmy w stanie zapewnić opcje Halal i możemy dostosować wymagania dotyczące glutenu i cukru, jak również.

Chociaż eKhaya Bush Villa działa na podstawie bed and breakfast, jesteśmy w stanie uwzględnić lunche i kolacje na życzenie

Hoedspruit graniczy z Parkiem Narodowym Kruger i znajduje się w samym sercu centralnej Limpopo lowveld. Obiekt Hoedspruit jest dogodnie usytuowany i stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania licznych domków, rezerwatów dziczyzny oraz innych atrakcji i atrakcji w okolicy. Zobacz mapę Hoedspruit, aby poczuć, gdzie leży.

Tutaj górujące klify spotykają się z niekończącymi się połacie buszu, gdzie rozległe równiny maruli, akacji, combretum i mopanowych lasów pomieszczą bogactwo dzikiej przyrody i rozciągają się tak daleko, jak widać oko. Mówi się, że miasto nabyło swoją nazwę Hoedspruit, kiedy po długiej wędrówce nad górami w upale Lowveld jeden z pionierów usunął kapelusz i wrzucił go do chłodnych wód rzeki Sandspruit i postanowił zostać.

Odwiedzający Hoedspruit mogą wybrać się na pobyt w ekskluzywnych prywatnych rezerwach gier lub w różnych domkach, domkach z własnym wyżywieniem, kurortach wypoczynkowych lub zacisznych kempingach. Nasze lotnisko zostało przeznaczone na modernizację do międzynarodowego lotniska i sprawi, że ten fascynujący obszar jeszcze bardziej dostępny dla odwiedzających krajowych i międzynarodowych. W okolicy znajdują się liczne światowej sławy ośrodki rehabilitacyjne i hodowlane.

EkHaya Bush Villa znajduje się w samym sercu jednej z najciekawszych i najbardziej ekscytujących dzielnic RPA, z mnóstwem rzeczy do zrobienia, miejsc do odwiedzenia i atrakcji, które należy doświadczyć.

Miasto Hoedspruit — centrum przemysłu safari w Republice Południowej Afryki — oddalone jest o zaledwie rzut kamieniem. Hotel Hoedspruit oferuje wspaniałe restauracje, kawiarnie i puby, a także szereg curio, dekoracje i sklepy artystyczne oraz jeden z najbardziej dobrze zaopatrzonych kupców wina poza zachodnim Przylądkiem, tętniące życiem życie nocne i urok starego świata.

Zapierająca dech w piersiach skarpa Drakensberg dominuje na horyzoncie na zachodzie, a rozległe centralne i północne biegi Parku Narodowego Krugera działają jako bufor na wschodzie, a różne prywatne rezerwaty dzikich zwierząt są nieogrodzone wzdłuż granicy z tym słynnym na całym świecie parkiem, co czyni ten jeden z najbogatszych obszarów dzikich przyrody w Afryka Południowa.

W niewielkiej odległości od hotelu znajduje się przełęcz Abel Erasmus z widokami na niweld i meandrujące rzeki Oliphants i cuda skarpy, z Blyde River Canyon, Bourke's Luck Potholes, historyczne miasta, takie jak pielgrzymka i Graskop i trafnie nazwany szlak turystyczny Panorama łatwo dostępne na jednodniowe wycieczki.

Podróż na północny zachód sprawia, że w samym sercu Ribola Art Route i ziemi ludzi Venda, którego kultura jest skupiona wokół mitycznego jeziora Fundusi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

eKhaya Bush Villa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania