WeTu Analytics

Maun Lodge

Chalets

12 x Budgeted Chalets z dwoma pojedynczymi łóżkami 3/4 i prywatnym parkingiem, idealne dla samodzielnych jazdy i grup wycieczkowych. Wszystkie domki posiadają klimatyzację, WIFI, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf w pokoju i lodówki

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Standard Rooms

88 Standardowe pokoje z dwoma 3/4 dodatkowymi łóżkami, które mogą być wykonane w podwójne lub przekształcone w King Extra Length łóżka, Wszystkie nasze pokoje posiadają klimatyzację, WIFI, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejfy i lodówki. Idealny do udostępniania dużych grup.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Executive Room

26 pokoi typu executive z dwoma 3/4 dodatkowymi łóżkami, które mogą być wykonane w 2 łóżka pojedyncze lub przekształcone w King Extra Length łóżka, Wszystkie nasze pokoje posiadają klimatyzację, WIFI, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejfy i lodówki. Idealny do udostępniania dużych grup.

Mamy również dwa pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych w tym rodzaju pokoju

Pokaż więcej
Pokaż mniej

River Rooms

10 River Pokoje wszystkie z Queen Beds z balkonem i widokiem na rzekę Thamalakane (Okavango rzeki, która biegnie przez Maun), Wszystkie nasze pokoje posiadają klimatyzację, WIFI, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejfy i lodówki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Presidential Rooms

2 pokoje prezydenckie z łóżkiem typu king-size i balkonem z widokiem na rzekę Thamalakane prywatne salony/bar i minibary. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, sejf, dwa telewizory HD z nieograniczonym bukietem kanałów i jacuzzi wanny i prysznic.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Maun Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania