WeTu Analytics

Maun Lodge

Obiekt Maun Lodge położony jest w pobliżu delty Okavango, nad brzegiem rzeki Thamalakane, zaledwie 2,5 km od centrum miasta Maun i 4 km od lotniska. Jest to 140 pokojowy hotel oferujący różne style zakwaterowania, które są przeznaczone zarówno dla międzynarodowych, lokalnych turystów i osób odwiedzających Maun w interesach. Z różnymi lokalami gastronomicznymi i zapleczem konferencyjnym w ofercie, które mogą pomieścić do 500 delegatów, który jest jednym z największych w Ngamiland. Maun Lodge ma na celu spełnienie najlepszych standardów i szybko stał się pierwszym wyborem dla zróżnicowanego rynku. Maun Lodge stał się twoją bramą do Delty Okavango.

Maun Lodge spełnia indywidualne potrzeby oferując pięć różnych stylów zakwaterowania w hotelu, w tym pokoje z widokiem na rzekę, które wyposażone są w dwa pokoje prezydenckie, apartamenty typu executive, pokoje typu executive, pokoje typu standard i domki. Wszystkie nasze pokoje są komfortowo urządzone, a my mamy szeroką gamę kanałów telewizji satelitarnej. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sieć WIFI oraz łazienkę.

BOMA & RIVERVIEW BAR Położone pod krytym strzechą dachem, The Boma zapewnia idealne połączenie kuchni wewnątrz i na świeżym powietrzu. Menu oferuje coś dla każdego, od lokalnych potraw po lekkie przekąski i dania kuchni międzynarodowej. Specjalizujemy się również w bufetach i Carveries, co stanowi integralną część naszej wyjątkowej oferty. Bar Riverview jest doskonałym miejscem na relaks po dniu spędzonym w podróży, podróży służbowej lub zwiedzania. Z okien roztacza się wspaniały widok na rzekę Thamalakane. Goście mogą zrelaksować się i wypić orzeźwiającego drinka. Muzyka na żywo jest również regularnie organizowana przez naszego lokalnego muzyka, dzięki której The Boma jest relaksująca, a jednocześnie orzeźwiająca atmosfera.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Maun Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania