WeTu Analytics

Eagle Island Lodge, A Belmond Safari, Botswana

Eagle Island Lodge, Belmond Safari, Botswana, jest ostatecznym Okavango Delta w wodzie koncentruje się na safari Lodge.

Eagle Island Lodge jest jednym z oryginalnych domków safari w Botswanie, położonych na prywatnej wyspie otoczonej najgłębszymi odcinkami Delty Okavango, jednego z największych na świecie systemów wodnych śródlądowych i wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Domek urządzony jest w celu odzwierciedlenia bazy odkrywcy. W dwunastu przestronnych pokoi typu deluxe namioty znajdują się duże łóżka z widokiem na deltę, duże odkryte pokłady z widokiem na panoramę, prywatne małe baseny, luksusowe łazienki z dużymi wannami, prysznice wewnątrz i na świeżym powietrzu, kącik relaksacyjny i czytelniczy oraz garderoba.

W pełni odnowione pomieszczenia ogólnodostępne obejmują stylową jadalnię z piecem do pizzy, część wypoczynkową z barem w stylu rzemieślniczym, bibliotekę, oddzielne miejsce na ognisko oraz bar Fish Eagle, który znajduje się bezpośrednio nad wodą. W trakcie prac remontowych używano miejscowych rzemieślników i materiałów.

Domek oferuje wiele działań głównie skupia się na wodzie safari, w tym safari motorówką, rejsy z barkami, safari mokoro (lokalny kajak), wędkowanie, a także spacerowe safari i ostateczne doświadczenie safari powietrznego helikopterem — atrakcją każdego pobytu gości!

Wokół domku znajduje się mnóstwo ptaków i dzikich zwierząt wodnych, uzupełnionych przez większe ssaki, takie jak słoń, bawoły, hipopotam, krokodyl, a także nieuchwytne duże koty, które uczyniły tę wyspę ich domem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Eagle Island Lodge, A Belmond Safari, Botswana

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania