WeTu Analytics

Eagle Island Lodge, A Belmond Safari, Botswana

Helicopter Safaris

Tutaj można doświadczyć oddalenia delty Okavango i uzyskać widok z lotu ptaka na niedostępne jeziora i wyspy.

Głos twojego pilota jest na słuchawce. „Spójrz w prawo, gdzie stado bawołów przechodzi przez rzekę. Idziemy na dół, aby zobaczyć z bliska.” Następny, znów się szybujesz. „Jedziemy na wyższą wysokość. Zobacz kształtowanie się kanałów i sposób, w jaki woda i masa ziemi ewoluowały na przestrzeni wieków.”

Loty helikopterem nad Botswaną są jedną z wielkich przygód życia. Polowanie rzadko odbywało się z góry i dlatego zwierzęta są niezakłócane przez samoloty. Co zaskakujące, możesz unosić się zaledwie kilka metrów nad wspaniałymi stadami zebry, które nadal się wypasają, zupełnie niezaniepokojone.

Jeszcze bardziej ekscytujące, być może będziesz w stanie dotknąć wyspy daleko od ludzkiego zamieszkania i stanąć w miejscu, które nie zostało dotknięte przez współczesny świat. Łódź motorowa może pojawić się z kawą lub lampką wina musującego: popij w wolnym czasie, patrząc na bujną, rzeczną scenerię — jedną z ostatnich wspaniałych dziczy na świecie.

(Obowiązują dodatkowe stawki)

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Horseback/Helicopter Safari

Jesteśmy zachwyceni wprowadzeniem pierwszej kombinacji helikoptera i konnego safari w Botswanie w Belmond Eagle Island Lodge.

Łącząc lotnicze safari prywatnym helikopterem z przejażdżką konną przez jedną z ostatnich na świecie pustyni, wycieczka oferuje nowy sposób na odkrywanie światowego dziedzictwa UNESCO i jego wspaniałych mieszkańców.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mokoro Canoe Safari

Ten tradycyjny kanoe zabierze Cię na szybowanie po płytkich, czystych wodach obok wspaniałych lilii wodnych i traw papirusowych do obszarów niedostępnych łodzią.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Walking Safari

Na spacerując safari przez Deltę jesteś całkowicie otoczony naturą. Można dostrzec niesamowite rzeczy z bliska: owada, ślady zwierząt, duże odchody dziczyzny, rojące się kopce termitowe. Te małe, nieoczekiwane aspekty życia często robią największe wrażenie. Jeśli napęd gry jest jak czytanie książki: spacerowe safari jest jak stać się postacią w tej książce.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bird Watching

Wiele osób przyjeżdża do Belmond Eagle Island Lodge wyłącznie po to, aby doświadczyć ogromnej różnorodności ptaków. 400 gatunków lądowych i wodnych przyciągniętych do wodnistej Delty Okavango umożliwia niezrównane oglądanie ptaków.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Village Life

Belmond Eagle Island Lodge znajduje się w pobliżu Xaxaba village. Na życzenie możesz odwiedzić wioskę i możesz zostać zaproszony do prywatnego domu, aby doświadczyć aspektów ich stylu życia. To nie jest atrakcja turystyczna, ale społeczność ludzi, którzy zaadaptowali starożytne tradycje do czasów współczesnych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Motorboat Safari

Safari łodzi motorowych w górę Delta zbliża się do natury i daleko od terenów niedopuszczalnych pieszo lub pojazdem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Barge Cruise

Weź powolny, łagodny rejs w dół Delta na zachód słońca, może po prostu zobaczyć rybiego orła pływającego lotu lub strąki hipopotamy w oddali przez afrykański zachód słońca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game Drives

W otwartych krążownikach dostępne są poranne i popołudniowe przejażdżki. Po kolacji dostępne są także nocne dyski z reflektorami i prezentacjami obserwacji gwiazd. Ponieważ domek znajduje się na prywatnej koncesji, pojazdy mogą jeździć przed i po zachodzie słońca, a także poza drogami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Eagle Island Lodge, A Belmond Safari, Botswana

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania