WeTu Analytics

Chitabe Lediba

Miejsce: Chitabe Lediba, w koncesji Chitabe sąsiaduje z rezerwatem Moremi Game w południowo-wschodniej części delty Okavango. Jego szeroki wachlarz siedlisk powoduje jednakową różnorodność obserwacji dzikiej przyrody. Widoki na równiny zalewowe dają szerokie możliwości obserwowania codziennego ruchu zwierząt. Poza obozem krajobrazy Okavango i Kalahari spotykają się, tworząc bogate siedliska.

Zakwaterowanie: Pięć namiotów płóciennych w stylu meru zbudowanych jest na podniesionych pokładach z wyjątkowymi i gustownymi wnętrzami. W każdym pokoju znajduje się łazienka z podwójną umywalką oraz prysznicem wewnątrz i na świeżym powietrzu, z którego roztacza się wspaniały widok na Deltę. Oba pokoje rodzinne dysponują przylegającymi do siebie sypialniami i wspólną łazienką. Jadalnia, salon i basen mają wspaniały widok nad małym lediba (laguny w kanale), po którym obóz jest nazwany i gdzie dzikie zwierzęta i ptaki często.

Cel: Zaangażowanie Chitabe Lediby w cel Wilderness obejmuje wsparcie finansowe i logistyczne dla różnych projektów, począwszy od programów badawczych i monitorujących, aż po roczne dotacje na edukację szkolną i obfite wypłaty na zysk.

Unikalne punkty sprzedaży

Cichy, mniejszy obóz — idealny dla grup lub rodzin
Mieszanka siedlisk Okavango i Kalahari powoduje doskonałą różnorodność drapieżników i drapieżników
Klasyczne doświadczenie safari z całoroczną różnorodnością oglądania gier i ptaków

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Chitabe Lediba

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania