WeTu Analytics

Dunia

Dunia - Game Drives

Dyski do gier w Dunia można dostosować do własnych wymagań. Wybierz się wstać z ptakami i wyruszyć na poranną przejażdżkę grą, wróć do obozu na lekki lunch, a następnie udaj się ponownie po południu lub obejmij cały dzień w buszu, dostarczane z pysznym zapakowanym śniadaniem lub piknikowym obiadem, aby zmaksymalizować czas oglądania gry. Omów swoje preferencje ze swoim przewodnikiem lub menedżerem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Dunia - Hot Air Ballooning

Jest coś w szybowaniu w górę balonem nad równinami Serengeti. Wczesnym rankiem wzniesie się w niebo, gdy pierwsze promienie słońca zerkają nad równinami, a po godzinie lub dwóch, wrócisz na ziemię na piknik szampański w buszu. Naprawdę jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Uwaga: za tę aktywność pobierana jest dodatkowa opłata.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Dunia - Family Safaris

Dunia wita dzieci od 5 roku życia i starsze. Gwarantujemy prywatny pojazd safari dla rodzin 4 lub więcej poza sezonem, ale w sezonie rodziny z dziećmi poniżej 12 roku życia są zobowiązane do korzystania z prywatnego pojazdu do oglądania gier za dodatkową opłatą. Nasi przewodnicy mają bogate doświadczenie i urzekają Ciebie i Twoich dzieci bujnymi faktami, know-how dzikiej przyrody, grami, miejscowymi zwyczajami i niesamowitymi historiami życia na pustyni.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Dunia

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania