WeTu Analytics

Marataba Conservation Camps Founders Camp

Marataba, 21,000 hektarów (52 000 akrów), prywatnie zarządzany odcinek Parku Narodowego Marakele, jest wyjątkowo położony, gdzie bujne krzaki ustępuje piaskom Kalahari w prowincji Limpopo w Republice Południowej Afryki. Oficjalnie znany jako Kontraktowy Park Narodowy, Marataba jest jednym z najbardziej innowacyjnych modeli ochrony w Republice Południowej Afryki i koncentruje się na ochronie zróżnicowanej flory i fauny tego obszaru poprzez nowoczesne praktyki konserwatorskie.

Marataba Conservation Camps to konserwatywne doświadczenie safari, które daje gościom szansę zaangażowania się w przemyślane i interaktywne działania, w tym zarządzanie dziką przyrodą i ochroną ekologiczną, udział w stymulowaniu dyskusji z konserwatorami i ekspertami, a także podróżować z cel.

Z obiektu Founders Camp roztacza się widok na rzekę Matlabas. Cztery apartamenty są schowane pod drzewami i oferują wspaniałe widoki na wodę, dziką przyrodę i wspaniałe góry. Dostępny do rezerwacji wyłącznie na zasadzie wyłączności, obóz jest eleganckim domem rodzinnym w samym sercu buszu. Meble to połączenie starych i nowych: odnowione, zabytkowe drewniane stoliki kawowe i tradycyjne afrykańskie miski siedzą obok współczesnych okuć oświetleniowych i nowoczesnych tkanin, a to przeobrażenie tradycyjnego safari jest dokładnie tym, co reprezentuje Marataba.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Marataba Conservation Camps Founders Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania