WeTu Analytics

Borana Lodge

Borana Conservancy leży u podnóża góry Kenii, kilka mil na północ od równika na 6,500 stóp (prawie 2000 metrów) nad poziomem morza. Ta 32,000 akrów prywatna ochrona jest typowa dla podnóża góry Kenii. Z górami na południe i suchymi krajobrazami na północy Borana jest doskonałą lokalizacją dla dzikich zwierząt.

Konserwatorium wprowadziło czarnego nosorożca w 2013 roku, a populacja od tego czasu kwitła. W 2014 roku Borana Conservancy i Lewa Wildlife Conservancy na wschodzie, zniszczyli ogrodzenia tworząc Lewa-Borana Landscape, pozwalając na swobodne panowanie dzikiej przyrody na 92 000 akrach dziewiczej afrykańskiej pustyni. Lewa-Borana Landscape to kluczowa populacja nosorożców, jedna z trzech w Kenii, w której mieszka ponad 100 nosorożców czarnych i 92 białych nosorożców: 14% populacji nosorożców Kenii.

Obiekt Borana Lodge położony jest w samym sercu dzielnicy Borana Conservancy i oferuje fantastyczny widok na górę Kenia. Domek położony jest na wzgórzu nad zaporą, gdzie stada słonia regularnie zbierają się, by kąpać się w porze lunchu. Obecność wody w pobliżu loży przyciąga wszelkiego rodzaju postaci; lew i lampart są regularnymi nocnymi gośćmi i na pewno się wysłuchają.

Borana Lodge ma cztery samodzielne domki z wyjątkowymi widokami. Domki te są wyjątkowe, zaprojektowane z myślą o zboczu wzgórza - nie zapominając o drobniejszych szczegółach, które zapewniają prawdziwy komfort. Dwa kolejne domki zapewniają idealne schronienie dla rodzin. Rodzice mogą mieć pewność, że ich dzieci są bezpieczne w pokoju obok. Połączenie prywatności, naturalnego piękna i obfitości dzikiej przyrody tworzy wyjątkowe otoczenie dla prawdziwie niezapomnianych wrażeń safari.

W obiekcie Borana Lodge będziesz przewodnikiem i gospodarzem tych, którzy znają Boranę najlepiej, z możliwością odkrywania wzgórz i dolin pieszo, na koniu, w samochodzie lub na rowerze górskim. Borana Lodge to doskonałe miejsce na relaks i relaks.

Z dwoma łańcuchami koni safari, spacerami z dziczyzny, rowerami górskimi, obfitością ptaków, doświadczeniami międzykulturowymi i mnóstwem wymówek na posiłki i noce w buszu, nigdy nie ma nudnego momentu w Borana Lodge. Na zwieńczeniu w domu Safari Spa, jest coś dla każdego.

Borana Lodge to miejsce w Long Run, które są starannie dobrane ze względu na ich zaangażowanie w relacje między 4C; społeczność, kultura, ochrona i handel.

Wszystkie zatrzymane zarobki z Borana Lodge są inwestowane w różne działania konserwatorskie Borana Conservancy. Każda noc spędzona w Borana Lodge stanowi bezpośredni wkład w różnorodne działania ochronne.

To naprawdę jest podróż z konkretnym celem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Borana Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania