WeTu Analytics

Royal Palm Beachcomber Luxury

Junior Suites

Obiekt oferuje zakwaterowanie w apartamentach typu junior suite o powierzchni 63 m², z których roztacza się widok na plażę typu junior suite. Apartamenty typu suite obejmują sypialnię i część wypoczynkową z łazienką.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Tropical Suites

Te apartamenty typu Tropical mieszczą się na 1. piętrze i oferują bezpośredni dostęp do ogrodów i plaży. Oferują one powierzchnię mieszkalną o powierzchni 85 m². Sypialnia i część wypoczynkowa są na otwartym planie i dysponują umeblowanym balkonem oraz łazienką przylegającą do sypialni.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Palm Suites

Wszystkie apartamenty typu suite w obiekcie Palm mieszczą się na parterze i oferują widok na ogród oraz plażę. Wnętrze i umeblowany taras oferują łącznie 106 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej. Sypialnia i część wypoczynkowa są na otwartym planie i obejmują dużą łazienkę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Ocean Suites

Apartamenty typu suite usytuowane są na wszystkich piętrach i oferują widok na bujny tropikalny ogród i morze. Wnętrze apartamentu oraz umeblowany taras o łącznej powierzchni 120 m². Sypialnia jest oddzielna od salonu, który składa się z części wypoczynkowej i biurka. Do dyspozycji Gości jest duża łazienka.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Garden Suites

Te apartamenty typu suite o powierzchni 140 m² są idealnym miejscem dla rodzin w hotelu Royal Palm. Sypialnia dla rodziców, z dużą łazienką, prowadzi do salonu na otwartym planie z umeblowanym tarasem sąsiadującym. Sypialnia dla dzieci i łazienka są oddzielone od części sypialnej rodziców i salonu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Senior Suites

Do dyspozycji Gości jest przestronna część dzienna w salonie lub na umeblowanym tarasie. Obiekt Senior Suites cieszy się dogodną lokalizacją w pobliżu plaży, z dala od pomieszczeń ogólnodostępnych. Wnętrze składa się z sypialni z oddzielnym salonem i dużej łazienki z sypialnią. Powierzchnia apartamentu typu Senior wynosi 128 metrów kwadratowych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Penthouse

Prywatność jest słowem przewodnim pojedynczego Penthouse, który znajduje się na drugim piętrze. Sypialnia z łazienką jest oddzielna od sypialni salonu. Oba pokoje wychodzą na umeblowany balkon. Łączna powierzchnia Penthouse wynosi 196 metrów kwadratowych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Presidential Suites

Trzy apartamenty prezydenckie znajdują się na najwyższym piętrze. Te apartamenty typu suite oferują 2 sypialnie, z których każda prowadzi do centralnej części wypoczynkowej z umeblowanym balkonem. Każda sypialnia prowadzi łazienkę. Powierzchnia każdego apartamentu wynosi 264 metrów kwadratowych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Royal Suite

Ten dwupoziomowy apartament o powierzchni 365 metrów kwadratowych jest ostateczny w luksusie. Główna sypialnia z łazienką znajduje się na szczycie krętych schodów. Druga sypialnia, w połowie schodów, dysponuje łazienką i łaźnią turecką. Salon i jadalnia znajdują się na parterze apartamentu z umeblowanym tarasem, altaną, basenem i ogrodem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Royal Palm Beachcomber Luxury

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania