WeTu Analytics

Ibo Island Lodge

The Sand Bank Beach Experience

Zmotoryzowana lub żeglarstwo dhow wycieczka (w zależności od wiatrów) zabierze Cię jednym z najlepiej strzeżonych tajemnic Ibo.... Piękna plaża z białym piaskiem całkowicie otoczona ciepłym błękitnym morzem, gdzie luksus jest w odosobnieniu otoczenia. Udaj się do małego raju na śniadanie lub lunch serwowany pod namiotem beduińskim z nogami w piasku. Istnieje wiele możliwości do pływania, spacerów, węszenia i dobrego nurkowania z rurką można znaleźć tuż przy brzegu piasku. Delfiny i żółwie są regularnie zauważane na trasie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Ibo of Yesterday Guided Historical Experience

Podróż z przewodnikiem po Ibo Islands Stone Town i ważnych historycznych budynków wiele, które zostały zrehabilitowane, a niektóre, które spadły w spadku. Odwiedź starożytny fort St Joao Baptista i dowiedzieć się więcej o burzliwej historii, że ten piękny fort przetrwał i zobaczyć, gdzie tradycyjni złotnicy nadal ręcznie rzemiosła wykwintną skomplikowaną biżuterię przy użyciu starożytnej techniki arabskiej narzędzi piaskowych i znaleźć nie gdzie indziej na świecie. Goście mogą obserwować rzemiosło w tworzeniu i kupować unikalne prezenty, które można zabrać do domu. Zajęcia historyczne i kulturalne z przewodnikiem pozwalają gościom zanurzyć się w unikalnej kulturze Ibo i rzadką szansę na zrozumienie tego niezmienionego stylu życia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Scuba Diving

Ibo Island Lodge dysponuje rezydentem PADI Dive Master i oferuje nurkowanie z akredytowanymi nurkami. Możesz zarezerwować serię nurkowań jako gość w Ibo Island Lodge lub zarezerwować specjalny pakiet nurkowy lub mobilne safari nurkowe — jedno z najbardziej unikalnych doświadczeń nurkowych i przygodowych w Afryce! Wyspa Ibo i jej otoczenie mają kilka wspaniałych miejsc nurkowych, które zachwyca nasi goście.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Dolphin Safari Encounter

Wspaniała przygoda na pokładzie wspaniałego solidnego drewna tekowego 12 metrów żaglowych dhows, skanowanie horyzont dla delfinów (butelka-nos i garb), żółwie i wieloryby garb (w sezonie), a jeśli masz szczęście, pod fajką i z pomocą swojego przewodnika skoku do ciepłego lazurowego oceanu indyjskiego pływać i nurkować wśród tych wspaniałych stworzeń.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Sea Kayak Excursion

Przemierzaj kręte, spokojne kanały w jednym z największych lasów namorzynowych w Afryce. Ta wycieczka z przewodnikiem zabierze Cię głęboko w bujne, żyzne kanały namorzynowe Ibo, aby dowiedzieć się więcej o ekosystemie namorzynowym i szerokim wachlarzem ptaków i życia morskiego, które wspiera.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Ibo Island Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania