WeTu Analytics

Humala River Lodge

Game Drives

Wszystkie napędy gry są pod nadzorem wykwalifikowanych przewodników i podejmowane w celu budowy pojazdów napędowych gier. Nie przegap okazji, aby dostrzec różne gry, takie jak bawoły, słoń, nosorożec, lampart, niebieski wildebeest, Waterbuck, zebra i wiele innych. Pamiętaj lornetkę, aparat fotograficzny i coś ciepłego do noszenia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Night Game Drive

Prawdziwie wyjątkowe doświadczenie, w którym można obserwować nocne zwierzęta i zobaczyć, co dostać się w nocy. Nocne przejażdżki odbywają się codziennie w godzinach 20:00 — 23:00.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

River Bush Walk

Wysoce kompetentni przewodnicy polowni prowadzą spacery po grze, koncentrując się na identyfikacji różnych gatunków roślin, spoor zwierząt i obfitego życia ptaków. Jest to łatwy spacer ścieżką toru gry obok rzeki Komati.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Rock Art Site Walk

Goście mogą zwiedzić pobliskie starożytne formacje skalne, malowidła San oraz ruiny wiejskiej pochodzące z ponad 1000 lat. Wycieczki te są bardzo pouczające i wykorzystują bogate archeologiczne, historyczne i kulturowe znaczenie rezerwatu przyrody Songimvelo.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Birding

W rezerwacie przyrody Songimvelo zarejestrowano ponad 330 gatunków ptaków. Niektóre z ważniejszych gatunków ptaków to bocian biały, bocian żółty, łysy Ibis, nietoperz, orł bojowy, bąbelka afrykańska, bustard Stanleya i jaskółka niebieska.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fly Fishing

Sprawdź swoje umiejętności łowienia muchowego przeciwko poszukiwanym dzikim żółtym rybom w rzece Komati. Wszystkie połowy prowadzone są za pomocą bezzadziorów haczyków, a polityka połowu i uwalniania jest ściśle przestrzegana.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Humala Spa

Goście mogą zarezerwować zabieg w spa Humala bush.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Humala River Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania