WeTu Analytics

African Bush Camps Zambezi Expeditions

Game Drives

Jednym z głównych atrakcji jest jazda gry wzdłuż równiny powodziowej w otwartym 4 x 4 Land Cruiser, który zabierze Cię w serce afrykańskiego marzenia o wyjątkowych zwierzętach kontynentu - kraina, słoń, afrykańskie dzikie psy, buck wodny, duże stada bawoła, kudu, lwa i lamparta.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Walking Safaris

Wybierz się na spacer w dziczy i spotkać dzikie zwierzęta z bliska z Zambezi Expeditions Game Walks. W towarzystwie jednego z naszych profesjonalnych i dobrze wyszkolonych przewodników terenowych, zwiedzanie brzegów rzeki Zambezi pieszo.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Canoeing

Dolna rzeka Zambezi to idealne miejsce na pełne przygód kajakarstwo safari. Wiosła wzdłuż spokojnych wód rzeki Zambezi i podziwiaj nieskazitelną scenerię Parku Narodowego Mana Pools z unikalnego kąta. Na swoim safari kajakowym będziesz miał okazję zobaczyć dzikie zwierzęta, takie jak hipopotamy, krokodyle, słonie i niesamowite ptasie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing

Rzeka Zambezi jest znana z jednych z najlepszych miejsc do łowienia tygrysów w Afryce. Powolny przepływ Zambezi pozwala na wspaniałe łowienie tygrysów, a nasi przewodnicy są pod ręką, aby pomóc w porannym lub popołudniowym połowu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bird Watching

Rozkosz się w wezwie afrykańskiego skimmera, sfotografuj południowy karmin pszczoły lub trogon Narina. Lub po prostu usiądź wygodnie i ciesz się ich pięknymi piosenkami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

African Bush Camps Zambezi Expeditions

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania