WeTu Analytics

LABA Fanjove Island

Diving

Wody otaczające Fanjove są domem dla 11km rafy koralowej, która jest w dużej mierze nieodkryta. Dlatego nurkowanie z Fanjove jest niesamowitym ustronnym i prywatnym doświadczeniem - z nikim innym na mile ciesz się tym wspaniałym naturalnym morskim rajem.

Ogromny wysiłek poświęcony ochronie i ochronie tej rafy, wysiłki podjęte w ostatniej dekadzie doprowadziły do dzisiejszego raju.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Dolphins

Fanjove ma szczęście, że nasi sąsiedzi mają różne gatunki delfinów. Spędź kilka godzin na łodzi, aby spróbować zobaczyć delfiny Spinner lub Bottlenose Dolphins.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Dhow Trip

Z tradycyjnego żaglowca wschodnioafrykańskiego wybrzeża można podziwiać zachód słońca i podziwiać widoki na Fanjove. Tutejsza łódź wypłynie przed zachodem słońca, aby cieszyć się słońcem i doświadczyć ponadczasowego piękna drewnianego dhow.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Snorkeling

Zrelaksuj się w błękitnych wodach Fanjove, obserwując mijający świat morski. Ryba motyli, Anioł, Damselfish i wiele koralowców i bezkręgowców są tuż obok Fanjove. Masz możliwość nurkowania z rurką bezpośrednio przy głównej plaży lub wyruszyć dalej w sekretne miejsca

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sand Bank

W odpływu mamy dostęp do zacisznego banku piasku, który oferuje nurkowanie i szansę na lokalny lunch z grillowanymi rybami przygotowanymi prywatnie przed tobą. Zrelaksuj się w cieniu i poczekaj, aż delfiny wpadną lub wskocz do wody, aby się ochłodzić, aż bank piasku zniknie pod wodą wraz z przypływami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

LABA Fanjove Island

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania