WeTu Analytics

Mfuwe Lodge

Uwolnij się w życie Luangwa dzięki pobycie w wielokrotnie nagradzanym Mfuwe Lodge. Położony wewnątrz parku, zaledwie pięć minut jazdy od głównej bramy, urok loży jest natychmiast oczywisty.

Pod baldachimem z hebanu i mahoniu, jego kryte strzechą budynki są rozmieszczone wokół brzegów dwóch lagunów, gdzie niekończący się strumień dzikiej przyrody pozwoli Ci oczarować podczas odpoczynku na otwartym pokładzie lub popływania w basenie. Przewiewne wnętrze domku jest znakomitym uzupełnieniem jego naturalnego otoczenia.

Ten region parku słynie z płodnej gry — żyrafa, bawole, antylopa, krokodyl są stałymi gośćmi do laguny Mfuwe Lodge, podczas gdy w listopadzie miejscowe słonie regularnie wędrują po holu, zwabione pobliskim dzikim drzewem mango. Niezależnie od tego, czy zostaniesz na noc, czy po prostu zjesz lunch w drodze do buszu, zrelaksowany urok i godne pozazdroszczenia okolica Mfuwe Lodge sprawiają, że jest to idealne miejsce na postoju. Mfuwe Lodge oferuje również możliwość relaksu w Bush-Spa lub kupić kilka pamiątek z pobytu w Zambii w naszym sklepie z ciekawostkami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Mfuwe Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania