WeTu Analytics

Mfuwe Lodge

Walking Safaris

Na życzenie organizowane są spacery safari, dzięki którym Goście mogą odkrywać jak najwięcej atrakcji tego wspaniałego regionu Doliny Luangwa.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game Drives

Potencjał oglądania gry w Mfuwe Lodge i okolicy jest nierówny. Prowadzi nas doświadczony zespół przewodników, wyruszający na pierwszy rzut oka, a potem późnym popołudniem, kiedy dzika przyroda jest najbardziej aktywna. Po zachodzie słońca, reflektory są używane do wybierania nowej obsady nocnych stworzeń.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Birdwatching

Odkryj piękne ptaki tego obszaru. Plus (na życzenie).

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Spa

Odkryj prawdziwe znaczenie relaksu w Mfuwe Lodge BushSpa, spokojnym sanktuarium w sercu zambijskiej pustyni, idealne dla każdego, kto szuka odmłodzenia umysłu, ciała i duszy podczas safari. Nasze wielokrotnie nagradzane spa Bush oferuje nowoczesną gamę zabiegów wschodnich i zachodnich, z których każdy dostosowany jest do otoczenia i pozostawia uczucie rewitalizacji.

Z prywatnego tarasu Spa, z którego roztacza się widok na bogatą w dzikie życie lagunę, można kontynuować oglądanie gry w stylu, zanurzając się w niebiańskim ziołowym jacuzzi lub skorzystać z zambijskiego masażu stóp. Hotel Bush Spa oferuje klasyczne wzornictwo i spektakularne widoki, dźwięki otaczającego krzewu, orzeźwiający napój ziołowy, egzotyczne aromaty i, co najważniejsze, wykwalifikowanych rąk naszych wysoko wyszkolonych lokalnych masażystów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Cultural visits

Wizyty kulturalne w lokalnej wsi, szkole i targu tekstyliów/rzemiosła.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Mfuwe Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania