WeTu Analytics

Abu Camp

Abu Camp - Game Drives

Poranne i popołudniowe przejażdżki grami dostępne są w otwartych pojazdach safari. Napędy te prezentują obfitość dzikiej przyrody w różnych siedliskach, od otwartych użytków zielonych po zaciszne sanktuaria wyspiarskie i kanały z frędzlami papirusowymi. Jeden z najlepszych sposobów na docenienie tego, dlaczego Delta Okavango została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Abu Camp - Mokoro Excursions

Wycieczki mokoro zależne od sezonu oferują smak bardziej konwencjonalnych Okavango. Tradycyjne kajaki z ziemianek są poruszane przez wykwalifikowanego poler i oferują gościom spokojną perspektywę regionu. Wycieczki Mokoro oferują romantyczny smak „pocztówki” Okavango.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Abu Camp - Guided Nature Walks (Seasonal)

Chodzenie w buszu z doświadczonym przewodnikiem może być jednym z najbardziej ekscytujących sposobów oglądania gry, a także doceniając mniejsze zwierzaki i życie roślin w rezerwie i wokół.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Abu Camp - Birding

W okolicy znajduje się około 380 ptaków, a różnorodność działań oferowanych w Abu Camp może prowadzić do specjalnych obserwacji, takich jak mniejsza jacana, afrykańska gęś karłowata, żuraw obserwowany, łupkowaty egret, miedziany kukal, a nawet różowe gardło.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Abu Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania